Wsparcie

Open search

Selfie w galaxy A6+

Superuser I
Superuser I

@jjjustine, według mnie coś jest nie tak z aparatem albo z jego ustawieniami. Na początek spróbuj wyzerować ustawienia aparatu (Aparat > Koło zębate > Zeruj ustawienia). Daj znać czy to pomogło.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
Tak. Robiłam to. I jest tak samo.
Legend

To pozostaje Ci serwis tel 607 93 33 .

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@jjjustine, jestem ciekawy jak wyglądają zdjęcia u innych posiadaczy A6+. Jeżeli okaże się, że różnica w jakości będzie spora to moim zdaniem konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym Samsung.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
Dziękuję za odpowiedzi. Poczekam może odezwie się ktoś, kto ma też A6+
Big Cheese

@nismoW jednej z recenzji znalazłem kilka przykładów selfie i tam zdjęcia z przedniej kamery wyglądają całkiem nieźle:

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a6_plus_2018-review-1790p5.php

Legend

@jjjustineA wcześniej był taki problem czy nie ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, w tej recenzji zdjęcia wykonane aparatem selfie wyglądają bardzo dobrze. Jeżeli u pozostałych zdjęcia są podobnej jakości to, tak jak wspomniałem w poprzedniej wiadomości, konieczna będzie wizyta w serwisie.

Apprentice

Problem jest od kiedy mam ten tel i szczerze żałuję,że go od razu nie oddałam 😡😡😡

Legend

Może coś więcej napisze @RadekK ?

Autorzy z największą liczbą like