Wsparcie

Open search

[Samsung note 8] [Problem] [Automatyczne Historie W galerii ]

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam,
Mam problem z moim Note 8, najnowszy soft, pie , oneUi , otóż nie mogę zmienić skrótów na ekranie blokady, bo ustawienia jak próbuję wejść w tą opcję crashują się. Próbowałem w trybie awaryjnym i bez problemu działa.

Dodatkowo nie działają historie (nie tworzą się już automatycznie) i przekładanie powiadomień na później ( powyżej 30 min  nie pokazują się w ogóle)

Dodaję logcat z crashem ustawień

logcat.txt

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

jakaś aktualizacja naprawiła owe problemy

natomiast nie mam tego przycisku "kontakt z nami"
Screenshot_20190911-155647_Gallery.jpg

14 ODPOW. 14
Superuser II
Superuser II

@kn900 na początek sprawdź jak zachowa się telefon po wipe cache partition. 

I kolejne pytanie. Sprawdzałeś jak zmieniły się nie które opcje i funkcje i ich ustawienia w androidzie 9?

Czy starałeś się je ponownie skonfigurować?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Apprentice

Zrobiłem wipe, nie pomogło.

Tak od razu po aktualizacji w marcu (chyba)  patrzyłem większość ustawień ( info o telefonie i programisty pominąłem ), jezeli ustawienia pasowało wedle mojego gustu , zostawiłem je tak jak było. 

Apprentice

Hmmm , dobra too jest dziwnie,  Samsung chyba nie przewidział że ktoś zastosuje animowaną tapetę 🤔 , jeden problem z głowy.  A nawet dwa, bo raptem powiadomienia działają 

To teraz Co z historiami w galerii

Superuser I
Superuser I

@kn900, pisząc o historiach masz na myśli funkcję aplikacji Galeria? Jeżeli tak to spróbuj wyczyścić dane aplikacji. Zerknij również na inne przydatne wskazówki związane z rozwiązywaniem problemów z aplikacjami.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Tak chodzi mi o funkcję w galerii,  czyściłem pamięć już nie niejednokrotnie 

Superuser I
Superuser I

@kn900, zerknij jeszcze dla pewności czy masz włączoną funkcję automatycznego tworzenia historii w ustawieniach aplikacji Galeria.

Apprentice
Oczywiście że jest włączona
Superuser I
Superuser I

@kn900, niestety nie wiem jakie muszą zostać spełnione warunki żeby aplikacja stworzyła historię. Sprawdziłem jak to u mnie wygląda i dla przykładu w maju mam widoczne tylko dwie historie. Pamiętaj, że w każdym momencie możesz stworzyć historię ręcznie.

Hotshot

Cześć @kn900,

Dobrze, że kilka usterek znalazło już rozwiązanie

Resetując aplikację (przycisk wyczyść pamięć/wyczyść dane) oraz wybierając opcję "Wipe cache partition" wykonałeś wszystkie dostępne kroki, aby naprawić aplikację "Galeria". Właściwie z poziomu użytkownika pozostało tylko przywrócenie ustawień fabrycznych.

Analizą Twoich logów może zając się dział rozwoju oprogramowania. Uruchom aplikację Galeria -> 3 kropki w prawym górnym rogu -> Kontakt -> Raporty o błędach.

Obserwuj dostępne aktualizacje aplikacji "Galeria". Możliwe, że najbliższa spowoduje odświeżenie plików i naprawę funkcji odpowiedzialnej za powstawanie Historii.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED