Wsparcie

Open search

Samsung j4+ aktualizacja przez sieć komórkową

Superuser I
Superuser I

@Nice29, historię wersji dla wariantu OPV znajdziesz tutaj. Wariant XEO posiada jedną nowszą aktualizację z poprawkami ze stycznia. Zobacz historię wersji dla wariantu XEO w tym miejscu. Jeżeli chcesz otrzymywać regularne i szybkie aktualizacje to zachęcam do zmiany wariantu w serwisie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend
Legend

@kamil40013  Czy możesz sprawdzić na twoim J4+ jak wygląda pobieranie aktualizacji przez dane komórkowe ? 

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
Superuser I
Superuser I

@vdsl2, Samo sprawdzenie aktualizacji jest możliwe używając danych komórkowych:

update.jpgWariant XEO

Natomiast nie mam jak sprawdzić, czy da się pobrać aktualizację przez dane komórkowe. Musimy zaczekać aż pojawi się nowa aktualizacja. Według harmonogramu w tym miesiącu ma pojawić się Android Pie dla tego modelu.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Legend

@kamil40013  Czyli w "OPV" jest blokada nie jest możliwe pobieranie.

Explorer
Czesc nie da sie..karze laczyc z wifi
Legend
Legend

@kamil40013  jest nowa aktulizacja dla "XEO"  J415FNOXM2ASC1

Superuser I
Superuser I

Z tego co widzę to oprogramowanie o numerze J415FNXXU2ASC1 wprowadza marcowe poprawki bezpieczeństwa.

Superuser I
Superuser I

@vdsl2  napisał(a):

@kamil40013  jest nowa aktulizacja dla "XEO"  J415FNOXM2ASC1

No to długo nie musieliśmy czekać Niestety aktualizacja do One UI została przesunięta na czerwiec.

Wracając do problemu. Sprawdzenie i pobranie aktualizacji przez dane komórkowe jest możliwe:

1.jpg2.jpg

Różnica jest taka, że musimy kliknąć "Pobierz" w celu rozpoczęcia pobierania aktualizacji. Na Wi-Fi pobieranie rozpoczyna się automatycznie.

Autorzy z największą liczbą like