Wsparcie

Open search

Samsung galaxy j4+

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam. Mam problem ze zdjęciami. Aparat robi zdjęcia jakby prześwietlone, bardziej w kolorze czerwonym. Ustawienia fabryczne aparatu nic nie dało.20191201_205639.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Rzeczywiście bez etui jest o niebo lepiej ale jeszcze nie idealnie. W takim razie wymienię szybkę i zobaczę czy będzie poprawa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Superuser I
Superuser I

@Madzia1981, czy problem występował od nowości czy pojawił się dopiero po pewnym czasie? Czy korzystasz z dodatkowego etui?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Wcześniej z telefonem nie było takiego problemu. Robił ładne zdjęcia z lampą.  Kilka miesięcy temu mi spadł i szybka jest trochę  zbita. Poza tym telefon jest cały czas w etui.

Superuser II
Superuser II

@Madzia1981 która szybka jest "trochę zbita"? Czy jest to szybka osłaniająca aparat? Jaki rodzaj etui stosujesz? Matowe, nieprzezroczyste, czy przezroczyste?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Zbita jest szybka aparatu w lewym i prawym dolnym rogu. Mam etui otwierane z miejscem np. na kartę koloru czerwonego.

Superuser II
Superuser II

@Madzia1981 no cóż, nie pozostaje nic innego jak wymiana szybki. Załamanie światła na pęknięciach może generować flary w kierunku obiektywu i tym samym powodować prześwietlenia. :(

Ponadto sprawdź jakość zdjęć bez etui, czy dalej są prześwietlane/odbarwiane?

Apprentice

Rzeczywiście bez etui jest o niebo lepiej ale jeszcze nie idealnie. W takim razie wymienię szybkę i zobaczę czy będzie poprawa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Autorzy z największą liczbą like