Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung galaxy j4+

(Temat utworzony: 01-12-2019 09:06 PM)
504 Wyświetlenia
Madzia1981
Apprentice
Opcje

Witam. Mam problem ze zdjęciami. Aparat robi zdjęcia jakby prześwietlone, bardziej w kolorze czerwonym. Ustawienia fabryczne aparatu nic nie dało.20191201_205639.jpg

 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Madzia1981
Apprentice
Opcje

Rzeczywiście bez etui jest o niebo lepiej ale jeszcze nie idealnie. W takim razie wymienię szybkę i zobaczę czy będzie poprawa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
6 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Madzia1981, czy problem występował od nowości czy pojawił się dopiero po pewnym czasie? Czy korzystasz z dodatkowego etui?


0 Like
Madzia1981
Apprentice
Opcje

Wcześniej z telefonem nie było takiego problemu. Robił ładne zdjęcia z lampą.  Kilka miesięcy temu mi spadł i szybka jest trochę  zbita. Poza tym telefon jest cały czas w etui.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Madzia1981 która szybka jest "trochę zbita"? Czy jest to szybka osłaniająca aparat? Jaki rodzaj etui stosujesz? Matowe, nieprzezroczyste, czy przezroczyste?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Madzia1981
Apprentice
Opcje

Zbita jest szybka aparatu w lewym i prawym dolnym rogu. Mam etui otwierane z miejscem np. na kartę koloru czerwonego.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Madzia1981 no cóż, nie pozostaje nic innego jak wymiana szybki. Załamanie światła na pęknięciach może generować flary w kierunku obiektywu i tym samym powodować prześwietlenia. 😞

Ponadto sprawdź jakość zdjęć bez etui, czy dalej są prześwietlane/odbarwiane?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Rozwiązanie
Madzia1981
Apprentice
Opcje

Rzeczywiście bez etui jest o niebo lepiej ale jeszcze nie idealnie. W takim razie wymienię szybkę i zobaczę czy będzie poprawa.

0 Like