Wsparcie

Open search

Samsung galaxy a50-reklamy

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam posiadam od tygodnia ten telefon cały czas włączają mi się reklamy i tu nie chodzi tylko p przeglądarkę ale przy każdej rzeczy jaką chce na tym telefonie wykonać kompletnie nie wiem jak to wyłączyć...czasami nawet mini reklamy pojawiają się na tapecie 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Navigator

Cześć @Werka3947

Mam parę rozwiązań dla Ciebie :) 
1. Sprawdź, czy masz aplikację DailyFit. (jak tak to usuń) 
2. Zadzwoń pod 226079333, umów się na zdalny dostęp. Konsultant pomoże z tym. 
3. Tryb bezpieczny, czyli podczas uruchamiania głośność (-) i jeżeli reklam nie będzie to znaczy, że to doinstalowana aplikacja. Usuwaj jedna po drugiej.

Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

2 ODPOW. 2
Legend

@Werka3947 Mamy taki temat związany z reklamami https://eu.community.samsung.com/t5/Aplikacje-mobilne-i-us%C5%82ugi/Wyskakuj%C4%85ce-reklamy-Namierz... 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

Cześć @Werka3947

Mam parę rozwiązań dla Ciebie :) 
1. Sprawdź, czy masz aplikację DailyFit. (jak tak to usuń) 
2. Zadzwoń pod 226079333, umów się na zdalny dostęp. Konsultant pomoże z tym. 
3. Tryb bezpieczny, czyli podczas uruchamiania głośność (-) i jeżeli reklam nie będzie to znaczy, że to doinstalowana aplikacja. Usuwaj jedna po drugiej.

Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

Autorzy z największą liczbą like