Wsparcie

Open search

Samsung galaxy a5 2016 problem z wifi i bluetooth

Highlighted
First Poster

Cześć mam pytanie do ludzi, którzy ogarniaja softy Samsunga..
otóż mam Samsung Galaxy a5 2016, telefon no-rakieta nie mogę narzekać w nim na nic.. ale od jakiegoś czasu miałem problem z wifi- czasami się wyłączylo samo z siebie, po czym miałem problem żeby je odpallic.
problem zaczął narasta, i żeby włączyć Wi-Fi w nim musiałem go wylaczyc na trybie samolotowym i włączyć, po czym wifi się włączyło samo..
Ale słuchajcie dalej, po miesiącu z tym problemem zaczęło się pieprzyć Bluetooth, czyli włącza się samo, nie chce się włączyć itp, ale na tym mi malo zalezy, a wifi teraz już nie mogę odpalić kompletnie wcale..
I wyczytałem, pytałem znajomych, mówią że wystarczy wgrać nowy Soft do niego (telefon nie przeszedł rootu, ale nie ma gwarancji juz) czy ktoś w jakiś sposób mi doradzi? lub powie czy zmiana softu może mi pomoc? pytam o to bo zależy mi na danych w tel, a i dodam że działa on bezbłędnie i nic się nie dzieje poza tym..
DODAM ŻE TRYB SAMOLOTOWY MI NIE POMAGA JAK W INNYCH PRZYPADKACH

3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II
Zacznij od wipe cache partition w recovery. W razie potrzeby wykonaj factory reset również poziomu recovery, oczywiście przed czyszczeniem wykonaj kopię danych. Najlepiej do tego celu użyj Smart Switcha.
Co do samodzielnego wgrania systemu, to zapewne wiesz, że ten proces narusza zapisy gwarancji, a z uwagi na oficjalność tego forum nikt nie poda Ci tutka jak się to robi.
Ale internet jest skarbnicą wiedzy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

@Szewcu72napisał(a):
Zacznij od wipe cache partition w recovery. W razie potrzeby wykonaj factory reset również poziomu recovery, oczywiście przed czyszczeniem wykonaj kopię danych. Najlepiej do tego celu użyj Smart Switcha.
Co do samodzielnego wgrania systemu, to zapewne wiesz, że ten proces narusza zapisy gwarancji, a z uwagi na oficjalność tego forum nikt nie poda Ci tutka jak się to robi.
Ale internet jest skarbnicą wiedzy.

dzięki zaraz działam, tak będę się brał za samodzielne wgrywanie, gwarancja już nie obejmuje mojego tel, dzięki za odpowiedz

First Poster

nie wiem co zrobiłem ale gdy włączam tel, przy napisach galaxy a5(6) w gornym lewym rogu mam napisane CUSTOM BINARY BLOCKED BY FRP MODE, i od razu sie wyłącza, jakies rady?

Autorzy z największą liczbą like