Wsparcie

Open search

Samsung galaxy a5 2016 problem z wifi i bluetooth

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam,

Od paru dni nie mogę uruchomić wifi ani bluetooth. Po naciśnięciu wifi ikonka staje się jasnego koloru i przez jakieś 5 min pisze włączanie poczym się samo wyłącza. To samo z bluetooth z tym, że ikonka w ogóle się nie zaznacza. Potrafi ktoś mi pomóc czy pozostaje jedynie oddanie telefonu na gwarancję?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
First Poster

Problem został rozwiązany. Wystarczyło włączyć tryb samolotowy, następnie wyłączyć telefon (nie uruchom ponownie) i po krótkiej chwili znów go włączyć, wyłączyć tryb samolotowy i wifi powinno działać

4 ODPOW. 4
Pathfinder
zanim oddasz na gwarancję proponowałbym zrobienie backupu i przywrócenie do ustawień fabrycznych, moze jest potrzeba zmiany ustawien sieciowych lub ich resetu
First Poster

Problem został rozwiązany. Wystarczyło włączyć tryb samolotowy, następnie wyłączyć telefon (nie uruchom ponownie) i po krótkiej chwili znów go włączyć, wyłączyć tryb samolotowy i wifi powinno działać

New Member

witam

mam problem z wyświetlaniem zdięć z komórki na telew.samsung

pozdrawiam,

DamianK Moderator
Moderator
Cześć jozek,

W jaki sposób probowałeś wyświetlić zdjęcia na telewizorze?
Na pewno oba urządzenia muszą mieć włączoną funkcję WiFi Direct. Kiedy funkcja ta jest już aktywna, w telefonie rozwijamy górne menu i wybieramy „Szybkie połączenie”. Tam kreator poprowadzi Cię przez procedurę łączenia telefonu z telewizorem.

Daj znać, czy się udało

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Autorzy z największą liczbą like