Wsparcie

Open search

Samsung galaxy A7

ROZWIĄZANE
New Member

POMOCY!

Próbując sparować telefon z smartwatchem włączyłam jakąś opcję która wydaje komunikaty po angielsku, zresetowałam tlefon ale nie mogę go uruchomić ponieważ pin się nie wpisuje. "głos" w j.angielskim mówi dla mnie niezrozumiale a cyfry się nie wpisują. Kompletnie nie wiem co dalej, nawet nie pamiętam jak włączona opcja się nazywa.

Ktoś może mi coś doradzić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@natulka8911, Witaj na forum. Prawdopodobnie włączyła Ci się funkcja Voice Assistant. Spróbuj wpisać PIN wybierając daną cyfrę pojedyńczym kliknięciem aż pojawi się wokół niej ramka, a następnie podwójnym kliknięciem. Jak uda się odblokować telefon, to przejdź do ustawień dostępności i wyłącz wspomnianą wcześniej opcję.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
Superuser I
Superuser I

@natulka8911, Witaj na forum. Prawdopodobnie włączyła Ci się funkcja Voice Assistant. Spróbuj wpisać PIN wybierając daną cyfrę pojedyńczym kliknięciem aż pojawi się wokół niej ramka, a następnie podwójnym kliknięciem. Jak uda się odblokować telefon, to przejdź do ustawień dostępności i wyłącz wspomnianą wcześniej opcję.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Autorzy z największą liczbą like