Wsparcie

Open search

Samsung galaxy A5 2017

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam posiadam samsunga galaxy A5 2017 mam pytanie czy jest mozliwe zeby ktos z zewnątrz mógł sie wlamac do mojego urzadzenia i czy sa jakieś aplikację chroniące 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

Gdy go zostawisz bez opieki, nie posiadając żadnych blokad to tak. Gdy będziesz chodził po tych "brzydkich stronach" lub klikał w nieodpowiednie linki również.

A co do programów antywirusowych, to jeden masz już zainstalowany fabrycznie, a w google play jest ich do wyboru, do koloru.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
2 ODPOW. 2
Superuser II
Superuser II

Gdy go zostawisz bez opieki, nie posiadając żadnych blokad to tak. Gdy będziesz chodził po tych "brzydkich stronach" lub klikał w nieodpowiednie linki również.

A co do programów antywirusowych, to jeden masz już zainstalowany fabrycznie, a w google play jest ich do wyboru, do koloru.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
Superuser I
Superuser I

@Pawlax, ryzyko powstaje również w momencie kiedy w ręce niepowołanej osoby dostaną się dane Twojego konta oraz hasła. W ten sposób będzie mógł np. przeglądać zawartość Twojej chmury Samsung lub innych kont. Warto chronić swoje konto używając trudnych do odgadnięcia haseł.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like