Wsparcie

Open search

Samsung U Flex szum

Apprentice

Mam problem ze słuchawkami Samsung U Flex. Od momentu włączenia samych słuchawek przy każdym wydanym dźwięku jest szum. Podczas odtwarzania muzyki, oglądania filmu.. cały czas. Jest też lekkie opóźnienie ale to mi tak nie przeszkadza w słuchawkach za taką cenę. Dodam jeszcze że szum jest nawet gdy nie są podłączone do telefonu.

3 ODPOW. 3
Voyager

Cześć @szymonstelmach

Takie działanie słuchawek oczywiście nie jest poprawne, choć przy połączeniu bluetooth pewne opóźnienia mogą występować.

Na początek warto sprawdzić działanie samego telefonu, jeżeli jest to możliwe, to najlepiej z innymi słuchawkami Stereo. Jak nie masz żadnych innych pod ręką, to przypuszczam, że nie będzie problemu by np w sklepach ze sprzętem RTV skorzystać z jakichś wystawionych na ekspozycji.

Jeżeli problem będzie się powtarzać, to znaczy, ze problem jest w telefonie. W ich przypadku Bluetooth nie ma żadnych ustawień po za włącznikiem, więc jedyne co można zrobić, to przywrócić ustawienia fabryczne. Kopię danych wykonać można na komputerze z pomocą Smart Switch PC:

http://www.samsung.com/global/download/smartswitchwin/

 

Jak to nie pomoże, to pozostanie przekazać telefon do serwisu. Dane kontaktowe i informacje o możliwości bezpłatnej przesyłki urządzenia do centrali serwisowej są na tych stronach:
http://www.ccsonline.pl
http://www.ctdipolska.pl

 

Jeżeli problem jest po stronie słuchawek, to te reklamować należy u sprzedawcy, ich gwarancja trwa 12 miesięcy.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice
Problem nie leży po stronie telefonu. Wydaje mi się że to po prostu funkcja redukcji szumów działa i to jest tzw. white noise. W związku z tym mam jeszcze jedno pytanie. Da się wyłączyć redukcję szumów?
Voyager

Nie, redukcja szumów działa automatycznie, nie ma funkcji która pozwalała by ręcznie to włączać lub wyłączać.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like