Wsparcie

Open search

Samsung Seria A - brak czujnika barometru

First Poster

Seria a bardzo mi się podoba Jednak dziwi mnie podejście firmy Samsung że zrezygnowało zmontowania czujnika barometru w tych telefonach czujnik ten jest bardzo potrzebny w codziennej eksploatacji.

Przeniosłem post do odpowiedniego działu "Telefony" i doprecyzowałem tytuł wątku /RadekK

4 ODPOW. 4
Big Cheese

@Jurek0610, Samsung musiał zrezygnować z pewnych funkcji w celu obniżenia kosztów produkcji. W końcu telefony z serii Galaxy A, to średnia półka. W tym przypadku musisz szukać telefonów, które posiadają czujnik ciśnienia atmosferycznego, np. seria Galaxy S lub Note.

https://www.samsung.com/pl/smartphones/

First Poster

Obecnie posiadam Samsunga A5 i ma on czujnik barometru więc dla mnie to jest olewanie swoich klientów.

Pozdrawiam Jurek

Superuser II
Superuser II

@Jurek0610 w starej piątce masz barometr, ale nie masz takich parametrów na wyświetlaczu i w aparatach jak w nowych. Niestety instalując droższe podzespoły, trzeba z czegoś zrezygnować, aby utrzymać rozsądną cenę, Takie sa prawa rynku.

A z ciekawości zapytam, jakie codzienne czynności wymagają barometru w telefonie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Owszem z czegoś trzeba zrezygnować  ale oszczędność 20 zł lub 1.55 dolara bo takie są ceny tych sensorów to już kpina.

Czujnika używam codziennie do sorawdzania ciśnienia i wysokości nad poziomem morza. jest bardzo przydatny w czsie wyjazdów.

Pozdrawiam Jurek

Autorzy z największą liczbą like