Wsparcie

Open search

Samsung S8 - problem z mikrofonem, rozmówcy słabo mnie słyszą

First Poster

Hejka, mam spory problem. Kupiłam s8 i bardzo słabo MNIE słychać podczas rozmów. Nawet niemal wcale. Jednak gdy włączę głośnomówiący jest ok, przy nagrywaniu filmów również. Czy da się to jakoś zmienić, unikając serwisu? Mieliście tak? Robiłam przywrócenie ustawień fabrycznych, ale to nic nie dało....

Przeniosłem post do odpowiedniego działu i nadałem tytuł odzwierciedlający treść /RadekK

4 ODPOW. 4
Superuser I
Superuser I

@dzasta944, obawiam się, że to może być uszkodzenie mikrofonu. W takim wypadku konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym. Zachęcam również do zapoznania się ze strukturą forum ponieważ Twoje pytanie pojawiło się w niedopowiednim miejscu. Dużo lepszym miejscem byłaby tablica Telefony.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@dzasta944 jeszcze takie pytanko. Telefon "goły" czy może po zakupie przyodziany w jakiegoś case?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Całkowicie goły 

Superuser II
Superuser II

@dzasta944 a ten zakup, to nówka sztuka, czy używka?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like