Wsparcie

Open search

Samsung S8 Problem z powiadomieniami

Superuser I
Superuser I

@Greg87, jeżeli problem występuje na różnych aplikacjach to podejrzewam, że to jakiś bliżej nieokreślony błąd z oprogramowaniem. Przywróć ustawienia fabryczne i nie wgrywaj kopii zapasowej. Daj znać czy po tym zabiegu wszystko wróciło do normy.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Znowu problem !!!
Tym razem Facebook wisi jedna cyferka powiadomien na ikonie Fejsa , Mimo że jest przeczytana, co do cholery
Superuser I
Superuser I

@Greg87, czy skorzystałeś z mojej wskazówki z poprzedniej wiadomości?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Tak nie pomogło
Legend

@Greg87  Czy telefon masz od jakiegoś operatora, czy z wolnego rynku ? Czy telefonie masz najnowszy soft G950FXXS5DSJ1  ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

To telefon z plusa
Wersja oprogramowania jest najnowszą aktualną taką jak napisałeś 

Legend

@Greg87  Czyli masz taką G950FXXU5DSHC ? Może jakaś apka coś psoci ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Tak nie wiem jaka apka psoci, nie lubię ***** u mam mało apek
Legend

@Greg87  To twoje  apki bankowe GOMobile , N26 , Monese, Revolut, IKO, TransferGo i muzyczna Shazam i zakupy Allegro, OLX i społecznościowe Facebook, Messenger i pewnie inne, jakich nie widzimy

Apprentice
Ale co z tego że mam te Apki ?
Autorzy z największą liczbą like