Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung S8 Problem z powiadomieniami

(Temat utworzony: 21-10-2019 06:20 PM)
1558 Wyświetlenia
Greg87
Journeyman
Opcje

Witam . Jest problem z powiadomieniami,  chodzi o cyferki powiadomień przy ikonach , nie znikają po odczytaniu powiadomienia , one powinny zniknąć automatycznke gdy coś przeczytam , a cyferki powiadomien dalej sa , jest to bardzo wkurzajace i nie polega to na tym bym usuwał cały czas ręcznie powiadomienia z pasku zadań- wykluczone! POMOCY !!!

 

Niżej fotka np. Z jednym powiadomieniem Gmail 

Screenshot_20191021-181842_One UI Home.jpg

 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Greg87  napisał(a):
Teraz znowu problem z kilkoma aplikacjami między innymi Transfergo, allegro , olx , odczytane wiadomosci A dalej jest cyferka przy ikonach

@Greg87   Wszyscy, którzy Ci odpowiadali, u nikogo taki problem nie występuje mamy telefony jak A6 2018,S10/S10+,Note9 Note10/10+ system Android 9 czy co niektórzy wersje BETA Android 10. A u ciebie chyba nie ma apki, z która byś nie miał problemu.

Zobacz jeszcze to Rozwiązywanie najczęstszych problemów z aplikacjami

0 Like
Greg87
Journeyman
Opcje
No właśnie... co to ma być... zgłosiłem to kilka dni temu do samsung jako błąd oprogramowania , narazie czekam i nic nie ma odzewu
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Greg87  Samsung ma czas na odpowiedz, a poza tym masz telefon z brandem Plusa (PLS) i nie wiadomo kiedy otrzymasz, nowy soft a Samsung już wydał nowszy już dawno dla XEO jak poniżej na zdjęciach. 

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG

0 Like
Greg87
Journeyman
Opcje
No i kiedy otrzymam ten nowy soft
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Greg87  Jak Plus ją zaakceptuje, a może się nie pojawić wcale. Jak masz, telefon po gwarancji pozostaje Ci Debranding, ale autoryzowane serwisy tego nie wykonują.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Greg87, czy problem z powiadomieniami występuje w trybie bezpiecznym? Wcześniej już o to pytałem, ale nie udzieliłeś odpowiedzi czy w tym trybie jest wszystko w porządku.


0 Like
Greg87
Journeyman
Opcje
W tym trybie nie działa większości aplikacji mówię o trybie bezpiecznym , większości ikonek są czarno białe
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Greg87, dokładnie tak. W tym trybie wyłączone są wszystkie zewnętrzne aplikacje i użytkownik ma dostęp jedynie do fabrycznych aplikacji. Sprawdź czy na fabrycznych również będzie występował taki problem. Niestety nie mam innych pomysłów. Być może jedna z dodatkowo zainstalowanych aplikacji powoduje konflikt. Czy używasz zewnętrznego programu antywirusowego?


Greg87
Journeyman
Opcje

Nie używam 

0 Like
Greg87
Journeyman
Opcje
Nie wiem co robić, OLX nie działa w trybie awaryjnym, więc nie wiem jak to sprawdzić, nie da rady, inne aplikacje jak gmail w trybie awaryjnym działa dobrze , po za tym inne aplikacje w trybie awaryjnym działają ok , ale problem znowu jest z OLX w normalnym trybie
0 Like