Wsparcie

Open search

Samsung S8 Problem z powiadomieniami

Superuser I
Superuser I

@Greg87, jeżeli problem występuje na różnych aplikacjach to podejrzewam, że to jakiś bliżej nieokreślony błąd z oprogramowaniem. Przywróć ustawienia fabryczne i nie wgrywaj kopii zapasowej. Daj znać czy po tym zabiegu wszystko wróciło do normy.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Apprentice
Znowu problem !!!
Tym razem Facebook wisi jedna cyferka powiadomien na ikonie Fejsa , Mimo że jest przeczytana, co do cholery
Superuser I
Superuser I

@Greg87, czy skorzystałeś z mojej wskazówki z poprzedniej wiadomości?

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Apprentice
Tak nie pomogło
Legend

@Greg87  Czy telefon masz od jakiegoś operatora, czy z wolnego rynku ? Czy telefonie masz najnowszy soft G950FXXS5DSJ1  ? 

Apprentice

To telefon z plusa
Wersja oprogramowania jest najnowszą aktualną taką jak napisałeś 

Highlighted
Legend

@Greg87  Czyli masz taką G950FXXU5DSHC ? Może jakaś apka coś psoci ?

Apprentice
Tak nie wiem jaka apka psoci, nie lubię ***** u mam mało apek
Legend

@Greg87  To twoje  apki bankowe GOMobile , N26 , Monese, Revolut, IKO, TransferGo i muzyczna Shazam i zakupy Allegro, OLX i społecznościowe Facebook, Messenger i pewnie inne, jakich nie widzimy

Apprentice
Ale co z tego że mam te Apki ?
Autorzy z największą liczbą like