Wsparcie

Open search

Samsung S8 Problem z powiadomieniami

Apprentice

Witam . Jest problem z powiadomieniami,  chodzi o cyferki powiadomień przy ikonach , nie znikają po odczytaniu powiadomienia , one powinny zniknąć automatycznke gdy coś przeczytam , a cyferki powiadomien dalej sa , jest to bardzo wkurzajace i nie polega to na tym bym usuwał cały czas ręcznie powiadomienia z pasku zadań- wykluczone! POMOCY !!!

Niżej fotka np. Z jednym powiadomieniem Gmail 

Screenshot_20191021-181842_One UI Home.jpg

44 ODPOW. 44
Legend

Wchodzisz w ustawienia -->powiadomienia i zmieniasz bez liczby 

Screenshot_20191021-182441_Settings.jpgScreenshot_20191021-182449_Settings.jpg

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
Apprentice
Ale ja chce mieć z liczbą, nie ma innej opcji , że będzie samo kółeczko bez liczby, przeszedłem z iphone 6s na sam s8 i powiadomienia z liczbą to rzecz najwazniejsza- musi to działać dobrze ! POMOCY
Legend

Może coś Ci pomoże kolega @kamil40013 

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
Superuser I
Superuser I

@Greg87, na początek spróbuj wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon. Jeżeli to nie pomoże to sprawdź działanie telefonu w trybie bezpiecznym. Spróbuj również wykonać czyszczenie pamięci podręcznej.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Robiłem wszystko wraz z ustawieniami fabrycznym i resetem preferencji aplikacji nic nie pomaga
Superuser I
Superuser I

@Greg87, Sprawdziłem działanie wskaźnika ikon aplikacji na przykładzie Gmaila i wskaźnik ten znika po przeczytaniu nowej wiadomości niezależnie czy wejdziesz w nią przez powiadomienie, czy przez ikonę aplikacji. Liczba przy ikonie będzie pojawiała się do momentu, w którym powiadomienie nie zniknie z paska stanu. Na Twoim zrzucie ekranu widać nieprzeczytane powiadomienie z Gmaila i dlatego liczba przy ikonie się wyświetla.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Apprentice
Ona powinna zniknąć od razu w chwili przeczytania powiadomienia z ikony A nie z paska stanu
Superuser I
Superuser I

@Greg87, Czy problem występuje ze wszystkimi aplikacjami czy tylko z Gmailem ? Poniżej przykład jak to działa u mnie. Wskażnik i powiadomienie znika od razu po wejściu w aplikację.

dziala.gif

Superuser II
Superuser II

@Greg87 sprawdź dobrze wszystkie foldery. Obstawiam, że jednak gdzieś wisi nieprzeczytana wiadomość.

Autorzy z największą liczbą like