Wsparcie

Open search

Samsung S7edge problem z Galerią z karty SD

First Poster

Witam wszystkich.  Mam problem z moim S7edge. Otóż, chodzi o Galerię w telefonie. Mieszkam w Niemczech i często jeżdżę do Polski i muszę wymieniać kartę SIM więc muszę również wysunąć kartę pamięci. Zdjęcia na karcie pamięci które mam zrobione widnieją w Albumie Galeri standardowo że znaczkiem karty Sd. Lecz za każdym razem kiedy wymieniam kartę SIM to te zdjęcia z Galeri znikają.  Owszem one są na karcie SD ale już nie widnieją w Galerii. Są wyświetlane od nowa zdjęcia które robię po wymianie kart SIM. Dodam że mam dość dobra kartę SD a nie z dolnych półek.  Czemu się tak dzieje i czy istnieje na to jakieś rozwiazanie. Dodam że żona ma s7 i taką samą kartę jak ja i u niej zdjęcia nie znikają po wymianie kart SIM. Proszę o pomoc. 

2 ODPOW. 2
Voyager

Hej @MonsterSeed81

Czy po ponownym uruchomieniu telefonu zdjęcia w Galerii nadal nie są widoczne?

Wygląda na to, że po ponownym umieszczeniu karty, telefon "zapomina" ją przeskanować pod kątem multimediów. W prawdzie telefony te nie są projektowane z myślą o częstej wymianie karty SIM, ale nie powinno mieć to miejsca.

W takiej sytuacji najlepiej zrobić kopię zapasową danych z pomocą Smart Switch PC:

http://www.samsung.com/global/download/smartswitchwin/

Potem trzeba przywrócić ustawienia fabryczne, powinno usunąć wszelkie błędy oprogramowania mogące być przyczyną tego.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Dziękuję bardzo za odpowiedz. Faktycznie może telefon nie jest przystosowany do częstej wymiany karty ale przecież ludzie wyjeżdżają za granicę i muszą kartę wymieniać wiec problem powinien być rozwiązany pod tym kątem. Mimo to dziękuję za poradę i zrobię reset telefonu i zobaczę co wtedy. Pozdrawiam 

Autorzy z największą liczbą like