Wsparcie

Open search

Samsung J3 - Karta SD , nie czyta karty

Highlighted
First Poster

Witam!

Otóż mam problem z karta sd 32gb , telefon swiezo po zmianie wyswietlacza (matrycy) , ale mniejsza.

Chodzi mi o to ze moja stara karta ktora caly czas tam byla nie chce dziala , zformatowalem ja nadal nic. 

Podlaczylem 2 karte dziala normlanie .

Wylaczalem telefon i wlaczalem - karta sd wtedy ukazywal sie komunikat , ze telefon nie obsluguje tego fromatu - naciskam i nic sie niedziej..

Co mam zrobic ?! POMOCY!

2 ODPOW. 2
Voyager

Cześć @makoko31312!

Problem jest w formatowaniu karty. Najlepiej w takim przypadku podłączyć ją do komputera, czytnik na USB można kupić w każdym sklepie z elektroniką za nieduże pieniądze. Następnie należy kliknąć w Windows prawym kalwiszem myszy na ikonę karty i wybrać "formatuj". W pozycji "system plików" upewnij się, czy jest zaznaczone FAT32 lub exFAT. Jeżeli jest NTFS, a prawdopodobnie właśnie to jest zaznaczone, to karta nie będzie działać, ten system plików jest używany tylko przez Windows.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Robilem tak juz z 10 razy nie pomoglo z foramtem na pc , dalem do serwiusu samsunga , nwm zobacze , czekam na odpowiedz ale dziekuje

Autorzy z największą liczbą like