Wsparcie

Open search

Samsung GalaxyA6 - brak dźwięków powiadomień (WIADOMOŚCI i nieodebrane połaczenia).

First Poster

Prosze o pomoc: od poczatku stycznia jestem posiadaczem Samsung Galaxy J4+ ,wszystko by bylo ok zeby nie sila dzwonka oraz sila powiadomien,z poczatku ustawilem i bylo wszystko dobrze a po tygodniu dzwonek ucichnal o polowe oraztakze powiadomienia.nie da sie uregulowac chociaz wszystko jest ustawione na max.

Superuser I
Superuser I

@capawzdz, czy próbowałeś wykonywać wskazówki, które pojawiły się w tym wątku? Żadna z nich nie pomogła?

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Dołączam się do problemu. Mam Galaxy J6+ i przez pierwsze dwa miesiące wszystko śmigało jak należy, jednak teraz coś zaczęło się psuć. Mimo że mam włączony dźwięk i wyskakiwanie powiadomień, nic takiego się dzieje. Gdy dostanę wiadomość, jedynie zaświeci się ekran, czasem też zamruga lampka z tyłu (włączyłam powiadomienia świetlne). Nie instalowałam żadnych aplikacji spoza sklepu, ani żadnej, której wcześniej (przed zakupem J6+) nie używałam. Nie zezwoliłam też żadnej aplikacji na zastąpienie wiadomości, chyba że któraś cwaniara zrobiła to sama bez pytania, gdy instalowałam ją na komórce. Próbowałam wszystkiego i jedynie formatowanie telefonu pomogło, jednak tylko na dwa dni, później problem powrócił. Jest coś, co mogę jeszcze w tej sytuacji zrobić czy zostaje mi oddanie go do naprawy do sklepu, w którym go kupiłam?

Superuser II
Superuser II

@kolina czy po przywracaniu telefonu do ustawień fabrycznych przywróciłaś również kopie?

Jeżeli tak, to przywrociłaś rownież błędy. Uruchom telefon w trybie bezpiecznym. Sprawdź czy wszysto działa poprawnie, to będzie oznaczać, że zmiany wprowadza jakaś aplikacja zewnętrzna.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

W trybie bezpiecznym jest połowiczny sukces. Pojawiła się liczba wiadomości na ekranie głównym przy wiadomościach, a także wyskoczyła informacja na ekranie głównym. Dźwięku i wibracji jednak dalej nie ma. 

Edit: Weszłam jeszcze raz w ustawienienia i okazało się, że po tym jak wyłączyłam tryb bezpieczny, ustawienia dźwięku i wibracji same się wyłączyły. Włączyłam je ponownie i jak na razie wszystko działa. Dziękuję bardzo za pomoc  

Superuser II
Superuser II

@kolina super że wszystko działa, a nam udało się Ci pomóc. 👍😉

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Ja zrobiłam (SamsungJ7) to w Wiadomości->Trzy kropki w prawym górnym rogu->Edytuj->Wszystkie(zaznaczyłam tam kropkę)-> I na dole po lewej klikłam Powiadomienia (Ikonka dzwonka) i nareszcie DZIAŁA!!! Ale trochę się namęczyłam zanim mi to wyszło :-)

Autorzy z największą liczbą like