Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy a50 wyłączył się i nie reaguję.

Apprentice

Witam posiadam Samsung a50 od niecałych dwóch miesięcy. Wczoraj jak codzień podlaczylam wieczorem telefon do ładowania i poszłam spać . Rano telefon był wyłączony i nie reaguje na nic . Próbowałam już z 10 razy go włączyć i nic ;( Nie wiem co powinnam zrobić teraz ? Może miał ktoś podobny problem ? Pozdrawiam.

107 ODPOW. 107
Hotshot

@Aleksandra3  Spróbuj wykonać Hard/Soft Reset według wskazówek pod poniższym linkiem:

https://eu.community.samsung.com/t5/Telefony-i-smartfony/Poradnik-Soft-Hard-Reset-Tryb-Bezpieczny-i-...

Apprentice

Na innym forum przeczytałam że właśnie dużo osób tak ma że telefon się wyłączył i nie da się go włączyć ;/ i piszą żeby poczekać trochę np jeden dzień i spróbować włączyć ale to już ewidentnie jest problem z telefonem ;/ 

Superuser I
Superuser I

@Aleksandra3, spróbuj jednocześnie przytrzymać klawisz zasilania oraz zmniejszania siły głosu przez około 15 sekund. Daj znać czy to pomogło.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Spróbuję wykonać to wieczorem bo na innym forum pisali żeby poczekać trochę i spróbować włączyć więc poczekam do wieczora jeśli nie to spróbuję zrobić ten twardy reset . 

Superuser I
Superuser I

@Aleksandra3, sposób, który zaproponowałem w mojej poprzedniej wiadomości to soft reset. Zabieg ten nie usuwa żadnych danych z telefonu użytkownika a jedynie odcina chwilowo zasilanie, dzięki czemu telefon powinien się uruchomić ponownie.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

To co Pan napisał to nie będzie twardy reset bo wyżej Pan mi polecił stronkę i tam pisało że w ten sposób co Pan mówi  zrobię twardy Reset.

Superuser II
Superuser II

@Aleksandra3 metoda o której wspomniał kolega @nismo, to odpowiednik wyjęcia ponownego włożenia baterii, tak jak się to robiło w starszych modelach. Czyli w tym przypadku raczej nie trzeba odczekiwać podawanego w sieci dnia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Zadziałało jejku dziękuję bardzo

Superuser I
Superuser I

@Aleksandra3, bardzo dobra informacja! Cieszę się, że nasze wskazówki okazały się pomocne.

Autorzy z największą liczbą like