Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy S7 aktualizacja 11.06.2017

First Poster

Witam, 

Dnia 11.06.2017 dostałem możliwość wykonania kolejnej, okolo 380 Mb aktualizacji oprogramowania. Z nadzieją, że zostaną wprowadzone zmiany upodabniające aktualny system do tego w S8 (np. wykrywanie nr telefonu), postanowiłem wyrazić zgode na instalację. Oczywiście pamiętałem o podstawowych czynnościach przy aktualizowaniu telefonu, tj. sprawdzeniu poziomu naładowania baterii, dostępności internetu WIFI i/lub LTE. Telefon pobrał aktualizację, po czym wykonał ją w 100%. Następnie uruchomił się ponownie, poprosił o hasło umożliwiające dostęp do systemu, potwierdził jego poprawność, ukazując na ekranie otwartą kłódkę w naprzemiennie migającym półokręgu w kolorze niebieskim i zielonym. Niestety tu pojawia się mój problem, mianowicie przez przeszło 2,5 godziny nic sie nie zmieniło i telefon nie uruchomił się dalej. Nie pomogło uruchamianie ponowne (wykonanie resetu poprzez przycisk zasialania + down volume).  Co mogę w takim momencie zrobić?

z poważaniem
Bartłomiej

1 ODPOWIEDŹ 1
Explorer

U mnie poszło bez problemu. Niestety nie wiadomo co w tej aktualizacji zmieniono i Samsung nie dzieli się takimi informacjami. Wciąż nie poprawiono  problemu który zgłosiłem k który potwierdził technik Samsunga przez samsung tutor - nie działa emisja do Youtube.

Wciąż brak volte i vowifi w romie XEO dla wszystkich operatorów - takie plany potwierdził mi wcześniej pracownik samsunga.

Jednym słowem dramat i odradzam zakup samsungow. Marketing - super. Wsparcie - dno.

W twoim przypadku jeśli masz tel na gwarancji proponuje serwis. Jak sam coś namieszasz  anuluja ci gwarancje. Przed oddaniem telefonu zrób dokładne zdjęcia telefonu i zażądaj sprawdzenia stanu telefonu przy tobie przed oddaniem i jego potwierdzenia dokładnego na pismie.

Technicy często dostają kasę od zamkniętego zlecenia naprawy i potrafią wygiac telefon lub zalać - wtedy od razu zamykają zgłoszenie i odmawiają naprawy jak jest ona dla danego technika za trudna lub mu się po prostu nie chce.

Autorzy z największą liczbą like