Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy S6 zacinający się przycisk wstecz

First Poster

Dzień dobry,

Proszę o pomoc. Jak w temacie - zacina mi się przycisk wstecz oraz przycisk ostatnio używanych aplikacji w moim Samsung Galaxy S6 Edge. Telefon ma 2 lata. Ostatnio telefon mi upadł i stłukło się wierzchnie szkło hartowane (ekran telefonu pod spodem cały).  Ponieważ kupując szkiełko, od razu kupowałam 2 sztuki, jeszcze tego samego dnia wymieniłam wyłączone szkło na drugie, nowe. Niestety, od tego momentu obserwuję zacinanie się wspomnianych przycisków wstecz i aplikacji. Objawia się to tym, że przyciski reagują i w pewnym momencie przestają reagować (brak wibracji po dotknięciu, jak również brak reakcji na akcję na ekranie telefonu). Na telefonie można normalnie pracować, fizyczny, środkowy przycisk działa, tylko te po bokach nie reagują. Jak zablokuję i odblokuję telefon - wszystko zaczyna znowu działać. Z tego względu wykluczam możliwość uszkodzenia mechanicznego jak również nieprawidłowe naklejenie szkła, bo wówczas po zablokowaniu i odblokowaniu telefonu problem by nie ustępował. Takie zachowanie wskazywałoby raczej na coś software'ego. Sprawdzałam uaktualnienia systemu- są najświeższe, brak dostępnych aktualizacji. Przywróciłam również telefon do ustawień fabrycznych, jednak po resecie problem nie ustąpił. Co to może być?

Dodam, że szukałam rozwiązań w Internecie, ale jedyne co udało mi się znaleźć dla tego modelu, to samoczynne wciskanie się przycisku wstecz, ale żeby się zawieszał tak jak u mnie, to nic nie udało mi się znaleźć.

3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

@ClayaUstawienia fabryczne przywracałaś z poziomu ustawień telefonu czy przez tryb Recovery ?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Z poziomu ustawień telefonu.
Superuser I
Superuser I

@Claya, W takim razie sugeruję, aby przywrócić ustawieina fabryczne przez tryb Recovery.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like