Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy S5 ciche dźwięki dzwonka

First Poster

Wita. Posiadam samsunga galaxy s5. Mam jeden problem, cich dźwięki dzwonka. Telefon mam pod głoszonych na maxa a i tak jeżeli mam telefon w kieszeni a ktoś dzwoni to nie słyszę telefonu. Przeszukałem różne forum itp i nic to nie dało.  Myślałem nad tym ze jeżeli więcej użytkowników ma taki sam problem może byśmy to zglosili wtedy samsung przez aktualizacje systemu wrzucilby jakiś dźwięk oryginalny (rodem z samsungów solidow) ale żeby był głośny. Problem ten jest od nowości i z każda osoba z którą rozmawiam narzeka na ten sam problem. Jest to trochę irytujące żeby nie słyszeć połączenia gdy się ma telefon w kieszeni 

3 ODPOW. 3
Voyager
Czołem @pytun. Pierwszy raz spotkałem się z opisanym przez Ciebie problemem. Jeżeli ustawiona jest maksymalna głośność w urządzeniu to jedyne co mogę Ci zalecić to pobranie sobie innego dźwięku, który zostanie ustawiony na dzwonek

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Witam. Próbowałem już różnych dźwięków, ściągalem. Zastosowałem oryginalne dzwiększa które są i to samo.

First Poster
Wyłącz i włącz telefon. Jeżeli to nie pomoze to przywróć go do ustawień fabrycznych.
Autorzy z największą liczbą like