Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy Note 8 - problem z ładowaniem

Highlighted
ROZWIĄZANE
Hotshot

Samsung Galaxy Note 8

Po podpięciu ładowarki nie ma żadnej reakcji ani komunikatu o rozpoczęciu ładowania. Czasami za którymś razem załapie i ładuje się  ale to po kilkunastu próbach. Próbowałem innych ładowarek to samo.  Co może być przyczyną?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@PrzemekMWygląda mi na problem z gniazdem USB w telefonie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

6 ODPOW. 6
Voyager

Cześć @PrzemekM

Najczęściej źródłem problemów z ładowaniem jest sam kabel ładowarki, jednak jeśli faktycznie sprawdziłeś również inne ładowarki, to należy skupić się na samym urządzeniu.

Zacznij od sprawdzenia, czy port USB nie jest zanieczyszczony. Warto też przetestować, czy podłączając urządzenie do komputera zostanie ono wykryte i możliwe będzie, np. przeglądanie jego zawartości.

Generalnie po stronie software warto wykonać kopię zapasową danych, np. przez Smart Switch, usunąć konto Google z telefonu i przywrócić mu ustawienia fabryczne.

Jeśli powyższe nie pomoże, to można podejrzewać usterkę po stronie hardware, a tu wkroczyć już muszą technicy Samsung. W razie czego listę serwisów znajdziesz na tej stronie.

Hotshot
No niestety po podłączeniu do komputera nie wykrywa urządzenia.
Legend

@PrzemekMA podłączałeś przez inny kabel USB ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Hotshot

Tak, próbowałem różnymi kablami usb. 

Legend

@PrzemekMWygląda mi na problem z gniazdem USB w telefonie.

Hotshot

Po wizycie w serwisie okazało się że do wymiany było złącze systemowe USB i dostałem Nowy kabel USB. 

Autorzy z największą liczbą like