Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy Grand Neo Plus - problem z zapisywaniem smsów na kacie SIM

First Poster

Witam,

Mam problem z urządzeniem Samsung Galaxy Grand Neo Plus (GT-I9060I). Otóż nie otrzymuję wiadomości (SMS, MMS) przez skrzynkę odbiorczą, a jedynie zapisują się one na karcie SIM (wiadomości -> ustawienia -> SMS -> zarządzaj wiadomościami na karcie SIM), skąd mogę je ewentualnie przekopiować do skrzynki odbiorczej albo usunąć. Jednak nie dostaję żadnego powiadomienia, że mam nową wiadomość. Dopóki nie sprawdzę wiadomości na karcie SIM, nie wiem o tym, czy ktoś do mnie napisał, co jest bardzo kłopotliwe. Problem występuje sporadycznie i dopiero po jakimś czasie okazuje się, że wiadomości muszę szukać w innym miejscu niż zwykle. Naprawia się to losowo. Czasami wystarczy zrestartować telefon i jest ok, ale nie zawsze się to sprawdza. Czy potrafią Państwo mi pomóc?

Pozdrawiam serdecznie!

1 ODPOWIEDŹ 1
Superuser I
Superuser I

Czy problem występuje od nowości czy pojawił się nagle? Czy w ostatnim czasie instalowałeś dodatkowe aplikacje lub zmieniałeś ustawienia telefonu? Czy posiadasz najnowszą wersję oprogramowania?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like