Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy A70 - komunikat "nie można dodać jako dzwonek"

Legend

@order7 Nie ma, potrzeby wrzucać do folderu Ringtones  spróbuj pobrać jakiś dzwonek z stąd .

https://www.zedge.net/find/ringtones/samsung

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Just Browsing
@vdsl2 niestety pobrałem 2 pliki i żaden nie zatrybił - cały czas komunikat - nie da się ustawić :(
Pokazuje się po pobraniu w panelu "dźwięki" ale tylko tyle.

Już się zastanawiam czy to nie jakaś nakładka na Andka - np Orange - bo strony startowej w chrome też nie mogę zmienić za skurczybyka.
Legend

@Szewcu72  Masz jakiś pomysł co może być przyczyną tych dźwięków ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Nie mam. :( Wszystkie podane tu rozwiązania powinny zadziałać.

Coś jest namieszane w systemie. Być może bez fabryki się nie obejdzie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Just Browsing
@vdsl2 i @Szewcu72

Panowie,

WIELKIE DZIĘKI

Natchnęliście mnie, by poszukać głębiej

i wiecie co było wraz z kontem Google, w kopii zapasowej przeniosła się appka MI Files z Xiaomi, powiązała pliki i Kapsztad

Nie mogłem jej zlokalizować w systemie, ale wchodząc przez sklep znalazłem france!
Odisntalowałem i bangla!

Tel córki, dlatego nie byłem świadomy, że takie coś może się ukryć.
Ku przestrodze - zawsze sprawdzać ***** przy przenoszeniu z innego tel, znaczy innej marki

Jaszcze raz dziękuję i życzę miłej niedzieli.
Legend

@order7 Super, że znalazłeś przyczynę

Superuser I
Superuser I

@order7, jeszcze ode mnie mała wskazówka na przyszłość. Przy zmianie telefonu na nowy najlepiej nie przywracać kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy lub aplikacje, które sprawiają problemy

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Observer

Aha zadziałało! Faktycznie weszłam przez sklep inisunelam mi files i wskoczył dobre ustawienia. Geniusz z Ciebie! Music:*

Autorzy z największą liczbą like