Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy A70 - komunikat "nie można dodać jako dzwonek"

First Poster

Kupiłem w Berlinie samsunga galaxy A 70.

Okazało sie , że nie mogę dodawać dzwonków. Pokazuje się ciągle komunikat : Nie można dodać jako dzwonek.

Od 2 dni prubuję sie skontaktowac z Samsungiem żeby mi pomogli, wysłałem kupe meili, próbowałem sie dodzwonić - bezskutecznie, wysłali mi info żebym wgrał Smart Tutor to zdalnie coś zrobią wgrałem ale oczywiście trzeba od konsultanta dostać jakiś 6 -cio cyfrowy kod, Kuźwa pytam jak , jak nie mogę sie do nich dodzwonić.

Szajsung - ktos powiedział, ja teraz potwierdzę ____ No ale próbowałem róznych kombinacji - dzwonek , muzykę itd przenosiłem do folderów róznych co mi podpowiedzieli w interenecie i dalej nic.

Moze ktoś mi pomoże, bo w Samsungu nie mogę liczyć na pomoc. Wysłałem nr kontaktowy i od wczoraj mają mnie w głebokim poważaniu. MASAKRA

6 ODPOW. 6
Superuser I
Superuser I

@IrekS1968, czy dzwonki wgrywasz do folderu Ringtones w pamięci wewnętrznej telefonu?

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

@IrekS1968 @nismo sprawdzę jak to wygląda w A50 z tymi dzwonkami.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

@IrekS1968 nie wiem jak to robisz lub jakiego formatu pliku dźwiękowego używasz, ale...

1.jpgWybór własnego pliku mp3  2.jpgzatwierdzony plik mp3 jako dzwonek

...nawet nie musiałem przenosić pliku do folderów Ringtones, czy Notification. Plik Mój dzwonek ustawiłem jako dźwięk dzwonka dla połączeń na pierwszym SIM w czasie gdy znajdował się w folderze Download w pamięci wewnętrznej telefonu.

Zanim w przyszłości zaczniesz kogoś posądzać i pomawiać, zacznij od siebie. Sprawdź plik muzyczny, który chcesz ustawić jako dzwonek i jeszcze raz przeanalizuj sposób w jaki go próbujesz ustawić. Robisz coś nieprawidłowo lub plik jest uszkodzony.

Jak widzisz w moim przypadku wszystko zadziałało poprawnie i dzwonek został dodany, co oznacza, że po stronie telefonu i systemu wszystko jest OK.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
New Member

Udało się Tobie rozwiązać problem? Mam tak samo i jestem pewny że pliki są  prawidłowe. 

Legend

@Tatem  Czy robisz tak jak na zdjęciach zamieszczonych 

Screenshot_20190630-195502_Settings 1.jpgScreenshot_20190630-195506_Settings 2.jpgScreenshot_20190630-195511_Media  3.jpgScreenshot_20190630-195515_Sound 4.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Legend

@Tatem @IrekS1968  Czy udało wam się ustawić ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like