Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy A50 - przegrzanie ogniwa ?

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam.

Dzisiaj mój Galaxy A50 przeszedł samego siebie, 

mianowicie telefon leżąc na  biurku dał znać komunikatem że "się przegrzewa" po czym się wyłączył, próby uruchomienia go ponownie spełzły na niczym po powrocie do domu z pracy podłączyłem go do oryginalnej ładowarki przy użyciu oryginalnego kabla a mym oczom ukazał się nieprzyjemny widok czyli alert o przegrzewającym się ogniwie - jak mniemam, czyli ikonka termometru wewnątrz trójkąta na środku ekranu a u dołu przekreślony kabel USB - oczywiście go odłączyłem stosując się do tej ikonki a telefon od tamtej pory nie daje znaku życia... Ostatnio wgrała się chyba najnowsza  aktualizacja softu z kilkoma poprawkami, ale nie pamiętam wersji. Są jakieś szanse na ponowne jego uruchomienie czy pora się z nim po 5 miesiącach pożegnać ? IMG_20191117_004422.jpgTak to wygląda po podpięciu pod USB...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend
4 ODPOW. 4
Legend
Superuser I
Superuser I

@Lisekekek, czy próbowałeś wykonać soft reset? Przytrzymaj klawisz zasilania i zmniejszania siły głosu przez kilkanaście sekund i zobacz czy telefon uruchomi się ponownie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

@nismo, Niestety przestał odpowiadać na jakiekolwiek bodźce z zewnątrz. Jedynie kabel wpięty do portu potrafi go zaświecić, jednak nie reaguje wtedy na przyciski.

Superuser I
Superuser I

@Lisekekek, w takim wypadku, zgodnie z tym co napisał @vdsl2, konieczna będzie wizyta w serwisie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like