Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy A5 (2016) problem przy logowaniu.

First Poster

Witam,

Przedwczoraj zakupiłam telefon. Włączyłam go początkowo bez karty sim. Skonfigurowałam wszystkie usługi, które tego wymgały po włączeniu telefonu....w tym konto google i samsung. Nazajutrz wyłączyłam telefon, włożyłam kartę sim i telefon powiadomił mnie, że musi zresetować telefon, by zainstalować dodatkowe usługi (te, które oferuje mój operator T-mobile). Wybrałam "ok" i rozpoczął się proces restartu. Po ponownym włączeniu telefonu pojawiło się standardowe okno wyboru języka, potem sieci wi-fi, akceptacje regulaminów, i w końcu google poprosiło o wprowadzenie adresu e-mail i hasła. Wprowadziłam wszystko poprawnie i okazało się, że wróciłam znowu do momentu gdy gogle prosi o podanie adresu e-mail i hasła. Dodatkowo pojawia się monit, by użyć danych konta użytkownika telefonu....(*****?). Przypominam, że tylko jedno konto i hasło było wpisywane w tym telefonie.

Czytałam o dość częstym występującym problemie wśród innych użytkowników telefonów, którzy mieli te same objawy po restarcie telefonów, ale nigdzie nie znalzałam rozwiązania.

Doadam, że robiłam też hard reset i dalej nic. (jednocześnie przy wyłączonym telefonie przycisk zasilania, volume up, i home)

Czy ktoś może mi pomóc?

2 ODPOW. 2
Voyager

Hej,

Wygląda na to, że ktoś wcześniej musiał zalogować swoje konto Google w tym egzemplarzu, bo to jest ewidentnie blokada ponownej aktywacji urządzenia.

Hard reset to najpoważniejsze co można zrobić w telefonie, jeżeli nie jesteś w stanie dotrzeć do tego, jakie konto Google było wcześniej zalogowane, to jedyne co można zrobić to zlecenie wyłączenia blokady w serwisie.
Spis punktów serwisów telefonów które jest tych stronach:

http://www.ccsonline.pl
http://www.ctdipolska.pl

Alternatywą jest udać się do punktu operatora i wyjaśnić sytuację, często pracownicy takich punktów logują się na telefonie w celu zademonstrowania jego działania zainteresowanym klientom.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Voyager

Jeżeli telefon, który otrzymałaś był od razu otwarty i nie zalepiony to na bank był używany do testów.

koleżnaka kiedys dostała J5 już zalogowanym kimś na telefonie sytuacja miała miejsce w Play.

Autorzy z największą liczbą like