Wsparcie

Open search

Samsung A7 300zl zwrotu

Highlighted
ROZWIĄZANE
New Member

Nie dostałam pinu do Samsung members przy zwrocie 300zl. Mam kupon  ale nie dostałam żadnego pinu na swoją pocztę. Co robić?  

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager

@ania41373 sprawdź, czy masz włączone zgody marketingowe: Members - Menu boczne - Ustawienia - Powiadomienia - Materiały marketingowe (muszą być włączone).

Bez oznaczonej zgody PIN nie jest wydawany. Jeśli teraz zaznaczysz, to w ciągu 24 h powinnaś otrzymać maila. Jeśli jednak nie dotrze, to zgłoś to bezpośrednio do administratora. 

7 ODPOW. 7
Legend

Czy przeczytałaś dokladnie regulamin ? Na stronie 11 jest też tabela z datami.

1. Klient może pobrać Kod klikając w baner nie wcześniej niż po upływie 14 dni od dnia aktywacji, nie później niż do dnia 16 grudnia 2018 roku.
2. Kody pobrane w dniach od poniedziałku do niedzieli aktywowane będą w środę w kolejnym tygodniu.
3. W dniu aktywacji Kodu na adres mailowy podany przez Klienta w ramach utworzenia Konta Samsung przesłany zostanie PIN. 
4.  Organizator udostępnia Partnerowi Promocji imię i nazwisko Klienta, który pobrał Kod. Euronet dokonuje sprawdzenia, czy Klient znajduje się:

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager

@ania41373 sprawdź, czy masz włączone zgody marketingowe: Members - Menu boczne - Ustawienia - Powiadomienia - Materiały marketingowe (muszą być włączone).

Bez oznaczonej zgody PIN nie jest wydawany. Jeśli teraz zaznaczysz, to w ciągu 24 h powinnaś otrzymać maila. Jeśli jednak nie dotrze, to zgłoś to bezpośrednio do administratora. 

New Member

Witam,

ja też nie dostałem PINu mailem (kupon mam w SamsungMembers), a zgody marketingowe mam na "tak".

Pisałem na samsungpremia@oexebusiness.com, ale na razie cisza (poza automatyczną zwrotką).

Observer

Witam. Zakupiłem 2szt Galaxy A7.Jeden był aktywowany 18go listopada, drugi 19go. Do dzisiaj nie widzę w Samsung Members żadnego banneru z kodem. Co mogłem zrobić nie tak?

Legend

@WookashWszystko masz tu ładnie opisane https://eu.community.samsung.com/t5/Urządzenia-Mobilne/Jak-prawidłowo-przystąpić-do-promocji-Samsung...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Witam ja zakupilam A7 w listopadzie 18 I teraz 11.12 otrzymalam kupon Ale nadal nie Mam pinu do odebrania w bankomacie 

Voyager

@pro-cleaner sprawdź, czy oznaczyłaś zgody marketingowe zgodnie z instrukcją podaną wyżej.

Jeśli jest włączona, a faktycznie maila z kodem PIN nie masz na skrzynce pocztowej konta Samsung, to złóż reklamację. Adres mailowy znajdziesz w regulaminie usługi.

Autorzy z największą liczbą like