Wsparcie

Open search

Samsung A50 - zawiesza sie

ROZWIĄZANE
First Poster

Dzień dobry,  

Mam problem z telefonem Samsung A50 - telefon kupiony nowy jakies 4 tyg temu . Uzywam telefonu w formie dual sim - dwie karty od roznych operatorow i pojawil sie problem . Telefon juz drugi raz zawiesil sie czarny ekran zero reakcji dopiero wykonujac restart przy uzyciu klawisza glosnosci plus wlaczenia telefonu zaczyna ponownie dzialac .

Nadmienie fakt ze wszystkie dane do niego zostaly przeniesione z innego urzadzenia Samsung za pomoca aplikacji do tego dedykowanej . 

Co moze byc przyczyna jakies sugestie ? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@HiszpaneQ  Już mamy taki temat związany z tym modelem telefonu i jego problemami wystarczyło poszukać forum zanim założyłeś nowy temat Samsung Galaxy a50 wyłączył się i nie reaguję

Jeśli telefon jest z brandem operatora wystaczy udać się do serwisu i wgrać XEO powinno rozwiązać wszystkie jego problemy. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

1 ODPOWIEDŹ 1
Legend

@HiszpaneQ  Już mamy taki temat związany z tym modelem telefonu i jego problemami wystarczyło poszukać forum zanim założyłeś nowy temat Samsung Galaxy a50 wyłączył się i nie reaguję

Jeśli telefon jest z brandem operatora wystaczy udać się do serwisu i wgrać XEO powinno rozwiązać wszystkie jego problemy. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like