Wsparcie

Open search

Samsung A50 problemy z ladowaniem

Superuser II
Superuser II

Zmień nieoryginalny kabel, skoro jest zły. 

A teraz ci coś powiem.

Pewnie tego nie wiesz, ale kable USB służące nie tylko do ładowania, ale również co ważniejsze, służące do transmisji danych o małym przekroju żył, w jakimś celu produkuje się nie dłuższe niż...

... jesteś żądny informacji, więc zapewne z łatwością znajdziesz więcej info na ten temat w sieci. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
No tak wszystko fajno tylko mam kabel 3 metrowy ktory i laduje szybko i laczy z komputerem wszystkie urzadzenia na USB c tylko noe tego nieszczęsnego a50 którego wczesniej łączył bez problemu do momentu pojawienia się ostatniej aktualizacji na pizdziernik.... moze to zbieg okoliczności a moze celowe dzialanie.
Superuser I
Superuser I

@Malydzidzius, na rynku jest mnóstwo produktów różnych firm. Nawet gdyby Samsung chciał sprawdzić działanie wszystkich akcesoriów to nie ma takich możliwości właśnie ze względu na wspomnianą ilość. Widocznie akurat ten kabel nie jest kompatybilny z modelem A50. Zmień kabel albo korzystaj z oryginalnego kabla, który zresztą jest zalecany przez firmę Samsung.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Apprentice

Widzisz, tylko problem polega na tym , ze kupilem kabel markowy co prawda nie firmy samsung tylko konkurencyjnej i ten kabel dzialal i dziala nadal z innymi urzadzeniami a z  samsungiem a50 dzialal kilka dni  i po ostatniej aktualizacji przestal. I w tym caly pic .szukam odpowiedzi na pytanie co moze byc tegp powodem bo wyhlada to jednoznacznie. 

Legend

@Malydzidzius  To zgłoś problem przez apkę Samsung Members i opisz, że po ostanie aktualizacji nie działa Ci ładowanie na nie oryginalnym kablu.

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
First Poster

Ot co pisałam już ze korzystałam jak i z orginalnego kabla jak i ładowarki.. a telefon jest obecnie oddany na gwarancję razem z nimi. 

Autorzy z największą liczbą like