Wsparcie

Open search

Samsung A50 problemy z ladowaniem

First Poster

Tylko ze ja mam orginalny kabel.... jeszcze zrobię reset z usunięciem kont... zobaczymy 

Superuser I
Superuser I

@SSA50, zasugerowałem sprawdzenie ładowania na innym oryginalnym kablu żeby wykluczyć problem z kablem, którym obecnie ładujesz. Spróbuj również delikatnie wyczyścić port ładowania ponieważ zdarza się, że kurz lub inne drobinki mogą powodować nieprawidłowe działanie ładowania.


Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Back for More

Mam podobnie dziś takie ***** po wczorajszej aktualizacji, ładowanie nie działa !!! .Już zwątpiłem że gniazdo usb C padło mam kilka ładowarek Samsunga orginalnych i też nie i cyrk jedna ładuje druga nie trzecia nieorginalna tak !!Podłączyłem orgi. kabel od ładowarki do kompa żeby zrzucić zdjęcia !! Po skopiowaniu zdjęć na kompa zaczoł się ładować z kompa USB a z ładowarek nie idzie .z samochodowej też.!

First Poster

Jak cos wymyslicie co podziała to dajcie znać.  Ja się poddałam. . I chyba oddam go na gwarancję. . 

Highlighted
Legend

@SSA50  To najlepszy sposób na rozwiązanie problemu 

First Poster

Nie ukrywam ze bardzo się zawiodłam ... 

Legend

@SSA50 Ja mam, dwa kable oryginalne na jednym mam czas do pełnego naładowania od 40% do 100% wynosi, 3.5 godziny a na drugim od 40% do 100% wynosi 1,5 godziny i co ty na to ?

Apprentice

Dzisiaj zresetowalem do ustawien fabrycznych zony A50. Niestety kabel noeoryginalny ktory ladowal wczesniej A50 nie laduje nadal, za to laduje bez problemu mego s10plus i sluchawki galaxy buds. Nie rozumiem o co chodzi. Oryginalny kabel laduje wszystko. O co chodzi nie mam pojecia nadal.samsung milczy w tej sprawie.

Legend

@Malydzidzius Jeśli nie masz, żadnego problemu na oryginalnym kablu to jakom chcesz otrzymać od Samsunga ? 

Apprentice

Chociazby taka, czy samsung blokuje sprzetowo uzywanie innych kabli niz oryginalne. Jako posiadacz tego modelu mam prawo wiedziec tym bardziej ze wnerwia mnie uzywanie 1.5 meteowego kabla, ktory jest za krotki, wiec skoro blokuja to niech przynajmniej dadza w ofercie oryginalne ale dluzsze kable. 

Autorzy z największą liczbą like