Wsparcie

Open search

Samsung A50 - nie mogę ustawić dźwięku dzwonka

First Poster

A ja mam problem z Samsungiem a50 ,nie mogę ustawic dźwięku dzwonka robiłam już chyba wszystko ,nie wiem jak mam to zrobić,nie czyta kompletnie żadnych dźwięków nic nie mogę ustawic 

3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II

@Paulina503100 a czy próbowałeś przenieść plik z dźwiękiem, który chcesz ustawić jako dzwonek, do folderu Ringtones lub Notifications w pamięci wewnętrznej telefonu?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Mam to samo! Plik się pokazuje do wyboru, ale po zatwierdzeniu wyskakuje powiadomienie, że nie można użyć pliku jako dzwonek. Systemowe są 3 i żadnego nie da się wybrać. Własny dodałam i też się nie da. 

Superuser I
Superuser I

@Yuukinom, jeżeli problem występuje od nowości to zachęcam do zgłoszenia błędu za pomocą aplikacji Samsung Members. Być może to błąd w oprogramowaniu i konieczna będzie aktualizacja.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like