Wsparcie

Open search

Samsung A50 kiedy ekran jest zablokowany muzyka się wyłącza

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam, kiedy blokuję ekran podczas słuchania muzyki, po nieokreślonym czasie przestaje ona lecieć. Od razu po naciśnięciu ekranu blokady muzyka leci dalej, sprawdzałem to na różnych słuchawkach i zawsze problem występuje, proszę o pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
First Poster

To nie o to chodziło, ale Twoja uwaga dała mi do myślenia i przypomniałem sobie, że zapomniałem użyć najprostszego sposobu na Ziemi. Odinstalowałem i zainstalowałem aplikacje ponownie i wszystko działa.

6 ODPOW. 6
Hotshot

Witaj. Powiedz jakiej aplikacji dotyczy problem, wbudowanej - Samsung Music czy innej?

First Poster

Chodzi o Spotify

Superuser II
Superuser II

@MatR15 przyznam, że ma S10 i tu Spotify nie jest wstrzymywane przy zablokowanym ekranie. Dodatkowo na AoD i ekranie blokady mam możliwość sterowania odtwarzaniem.

Ale w istawieniach AoD i ekranu blokady mam aktywowane wszystkie ustawienia dla muzyki, wyświetlanie i sterowanie.

Dodatkowo w stockowym odtwarzaczu mam aktywowaną fukcję odtwarzania przy zablokowanym ekranie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Hotshot

@MatR15  Na moim telefonie problem ten również nie występuje.  Czy problem występuje przy włączonym oszczędzaniu energii?

Można jeszcze spróbować wyczyścić dane aplikacji poprzez:ustawienia > aplikacje > wybieramy aplikację z listy > pamięć domyślna > wyczyść dane. Możliwe że problem ustąpi.

First Poster

To nie o to chodziło, ale Twoja uwaga dała mi do myślenia i przypomniałem sobie, że zapomniałem użyć najprostszego sposobu na Ziemi. Odinstalowałem i zainstalowałem aplikacje ponownie i wszystko działa.

Hotshot

@MatR15  Świetnie że udało się rozwiązać problem

Autorzy z największą liczbą like