Wsparcie

Open search

Samsung A50 - Problem z autopołączeniem Bluetooh

First Poster

Powiem szczerze ze mam po części dosyć tego telefonu (A50). Z J7 2017 byłem zadowolony i to bardzo. A z tym tylko problemy. Problem z BT. Problemy z ekranowym czujnikiem odcisków. Teraz po aktualizacji to już działa ale nadal nie jest to co w J7. Radio FM to kpina. Problem z WiFi, po aktualizacji naprawiony, ale to jeszcze nic. Bateria to tragedia. Aid64 pokazuje tylko max 3764mAh nie 3900-4000. Telefon pożera baterię przy wyłączonym ekranie bez wifi i danych komórkowych. miałem sytuacje ze pożerał 7% w godzinę przy wyłączonym ekranie, albo odłączam kabel po naładowaniu do 75% i co po minucie biorę tel do reki i mam tylko 72% baterii. Telefon nadal się ładuje nawet jak już ma 100% tak przez 30-45 minut dłużej.  Porównanie baterii z J7 to, J7 to cudo. Dłużej wytrzymywał na jednym ładowaniu przy tych samych aplikacjach i takim samym użytkowaniu.

A teraz słyszę znów hard reset, to będzie 5 hard reset w ciągu 3 miesięcy użytkowania.

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Tomasz_N 

W przypadku wielokrotnych błędów w działaniu telefonu warto przekazać go do weryfikacji w punkcie serwisowym.

Zostanie gruntownie sprawdzony i w razie potrzeby naprawiony.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED