Wsparcie

Open search

Samsung A5 2016 - problem z przeniesieniem zdjęć z telefonu na kartę pamięci

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Mam problem nie mogę przenieś zdjęć z telefonu na kartę pamięci komunikat: przeniesienie nie powiodło się.

Jaka może być przyczyna? Bo nic mi do głowy nie przychodzi.

Niech Moc będzie z Wami ...
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Pathfinder

to może ja się wtrącę

tu masz numery na infoliię:

http://www.samsung.com/pl/info/contactus.html

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
Voyager
Czołem Tajfunx86 problem może wynikać z braku przypisania odpowiednich uprawnień powiesz mi, przy użyciu jakiej apki to robisz?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice

Witam, być może że chodzi o uprawnienia, tylko niewiem co oznacza słowo apki? 

Gdy wyjaśnisz mi to Ci odpowiem.

Voyager
Apka to spolszczona wersja słowa app. Oznacza aplikację w jakiej aplikacji próbujesz wykonać opisywana operację?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice
Próbuje to zrobić w Menadżerze Moje pliki jeśli Ci o to chodzi .
Apprentice
Jeśli wiesz gdzie zmienia się uprawnienia to wyjaśnij mi . Bo pierwszy raz spotykam się z czymś takim.
Voyager

Oczywiście, że podpowiem jak to zrobić wchodzimy w ustawienia > aplikację > menadżer aplikacji > moje pliki > zezwolenia. I tutaj wszystko powinno być zaznaczone

Apprentice
Wchodzę w ustawienia > aplikację > menadżer aplikacji a tam wyświetlają mi się wszystkie aplikacje które ma zainstalowane na telefonie - nie mam moje pliki > zezwolenia?
Apprentice
Odnalazłem na tej liście wszystkich aplikacji >moje pliki. Jak kliknę na ten plik wersja 3.1.57 ma takie punkty Pamięć - użyto 408 kB z pamięci urządzenia
Licznik danych -brak wykorzystanych danych
Zezwolenia- Nie są wymagane żadne uprawnienia
Powiadomienia - Dozwolone
Ustawienie jako domyślnej- Brak ustawionej aplikacji domyślnej
Voyager
Skontaktuj się z naszą infolinią jutro od 8 rano, najlepiej przez czat i poproś o zdalną pomoc. Nasz specjalista produktowy przy pomocy specjalnej aplikacji rozwiąże Twój problem zbyt dużo jest możliwości, abym mógł Ci pomóc rozwiązać problem zdalnie

Autorzy z największą liczbą like