Wsparcie

Open search

Samsung A40 - nagrzewa się

Highlighted
First Poster

Hej Wszystkim

Od tygodnia posiadam Samsunga A40. Od samego początku telefon nagrzewa się, dokładnie górna część zarówno od strony baterii jak i wyświetlacza. Wystarczy kilka minut użytkowania telefonu i robi się ciepły. Nie ma znaczenia aplikacja, jaka jest używana. Telefon nie nagrzewa się podczas ładowania. 

Robiłem reset telefonu do ustawień fabrycznych, nie instalowałem wtedy żadnych aplikacji i nie przywracałem kopii zapasowej, dla testu używałem przez kilkanaście minut jedynie  aplikacji Wiadomości i podczas przesyłania sms telefon również się nagrzewał. Próbowałem już wyłączenia Wifi, danych komórkowych, lokalizacji, jednak nic to nie daje. 

Zainstalowałem aplikacje Cpu Monitor, gdy telefon nie jest używany pokazuje temperaturę cpu: 32 stopnie, battery: 30 stopni. Po kilku minutach użytkowania wzrasta temperatura cpu do 43 stopni, baterry 39 stopni. 

Czy to normalne dla tego modelu? Wcześnie korzystałem z różnych modeli Samsunga nie nigdy telefony mi się tak nie grzały. 

 

1 ODPOWIEDŹ 1
Superuser I
Superuser I

@mariusz1991,w ostatnim czasie pojawiło się sporo wątków na forum z nadmierną temperaturą różnych telefonów. W większości przypadków to normalne zachowanie ze względu na falę upałów jakie nam towarzyszą od dłuższego czasu. Posiadasz telefon dopiero od tygodnia więc nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się czy w przypadku niższych temperatur problem również występuje. Poczekajmy w takim razie na informacje od pozostałych posiadaczy modelu A40.


Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like