Wsparcie

Open search

Samsung A40 mrygająca plama na ekranie

First Poster

Witam, w moim Samsungu A40 od jakiegoś czasu zauważyłem, że pod kamerą przednią pojawia się mrygająca plama na ekranie. Uwidatnia się ona głównie przy dużym natężeniu światła otoczenia. Znika dopiero po wyłączeniu na kilka minut ekranu. Regulacja jasności ekranu ani nie dezaktywuje efektu ani nie ponawia problemu, gdy tej mrygajacej plamy nie ma. Zauważony przeze mnie defekt wraca spontanicznie i sporadycznie.

IMG_20190820_154941.jpg

IMG_20190820_154953.jpg

2 ODPOW. 2
Legend

@G-user  Pozostaje Ci tylko serwis listę masz tu https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Przy okazji zgłoś pozostałe problemy jakie zauważyłeś.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@G-user, poszuakłem informacji w internecie, ale nie udało mi się znaleźć oficjalnej odpowiedzi z firmy Samsung. Według nieoficjalnych informacji jest to błąd w oprogramowaniu, który zostanie usunięty wraz z kolejną aktualizacją. Przed wizytą w serwisie zachęcam do zgłoszenia błędu za pomocą Samsung Members. Daj znać jak otrzymasz odpowiedź.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like