Wsparcie

Open search

SM-J330F/DS Android Oreo

ROZWIĄZANE
Observer

Witam, mam pytanie, wie ktoś czy warto pobrać Polski Firmware XEO z Androidem 8.0 dla Samsunga Galaxy J3 2017 Duos? Ponieważ inne modele dostały normalnie aktualizację, a ja nie mam nic. Oczywiście mam zamiar użyć programu Odin, ale głównie chodzi mi o to czy warto to zrobić

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@Michael974A w jakiej sieci masz telefon? bo tylko Plus i Orange nie otrzymał Oreo ale pewnie za chwile będzie.

A czy wiesz że samodzielne wgrywanie softu tracisz gwarancje jak nabijesz flage KNOX ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

2 ODPOW. 2
Legend

@Michael974A w jakiej sieci masz telefon? bo tylko Plus i Orange nie otrzymał Oreo ale pewnie za chwile będzie.

A czy wiesz że samodzielne wgrywanie softu tracisz gwarancje jak nabijesz flage KNOX ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II
Knox zadziała tylko przy customromie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like