Wsparcie

Open search

SAMSUNG S7 EDGE, PRZESTAŁ REAGOWAĆ NA DOTYK

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam, w dniu 05.03 poszedłem na basen, zrobiłem parę zdjęć  w basenie w przeciągu paru minut, telefon zanurzony był na max. 15 cm, po 30 minutach s7 zaczął świrować, , po ok godzinie wszystko wróciło do normy, telefon działał w 100%, po ok 4 godzinach poszedłem z kolegą do sklepu, i samsungowi znów coś odwaliło i pokazywał mi się non stop komunikat:     nie mogę odczytać lini papilarnych, lub linie papilarne się nie zgadzają, jakoś tak,     komunikat pokazywał się bez dotykania telefonu palcem ,  PODKREŚLAM DOTYK WTEDY JESZCZE DZIAŁAŁ,   postanowiłem go wyłączyć/włączyć   po właczeniu telefon przestał reagować na dotyk....   PROSZE O POMOC, JESTEM W HOLANDII I NWM CO MAM DALEJ Z TYM TELEFONEM ROBIĆ :/

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Pathfinder

@mozoseba

pozostaje w tym wypadku tylko diagnoza serwisu, zapraszam do holenderskiego oddziału, możesz skorzystać z lokalnego serwisu.

Przy okazji przypomnę, że nie tylko czas i głębokość ma wpływ na wodoszczelność:

Twoje urządzenie jest wodo- i pyłoszczelne. Aby utrzymać wodo- i pyłoszczelność swojego
urządzenia, dokładnie przestrzegaj podanych niżej wskazówek. W przeciwnym razie może dojść do
jego uszkodzenia.

• Nie należy zanurzać urządzenia w wodzie poniżej głębokości 1,5 m i utrzymywać go w
zanurzeniu przez ponad 30 minut.
Nie należy wystawiać urządzenia na działanie wody poruszającej się z dużą siłą.
• W wypadku kontaktu urządzenia z czystą wodą należy dokładnie wytrzeć je czystą miękką
szmatką. W wypadku kontaktu urządzenia z inną cieczą należy spłukać je czystą wodą, po czym
dokładnie wytrzeć czystą miękką szmatką. Nieprzestrzeganie tych instrukcji może negatywnie
wpłynąć na działanie lub wygląd urządzenia.
• Jeśli urządzenie było zanurzone w wodzie lub głośnik, mikrofon albo słuchawka są mokre
podczas rozmowy dźwięk może być niewyraźny. Wytrzyj urządzenie suchą szmatką, aby je
dokładnie wysuszyć przed użyciem.
Ekran dotykowy i inne funkcje mogą nie działać prawidłowo, jeśli urządzenie jest używane w
wodzie.
• Na podstawie prób przeprowadzonych w kontrolowanym środowisku potwierdzono
certyfikatem, że to urządzenie jest wodoszczelne i pyłoszczelne w określonych warunkach
(spełnia wymogi klasyfikacji IP68 zgodnie z międzynarodową normą IEC 60529 — Stopnie
ochrony zapewniane przez obudowy [Kod IP]; warunki próby: 15–35°C, 86–106 kPa,
1,5 metra, 30 minut). Pomimo tej klasyfikacji w pewnych sytuacjach i tak może dojść do
uszkodzenia urządzenia.

3 ODPOW. 3
Pathfinder

@mozoseba

pozostaje w tym wypadku tylko diagnoza serwisu, zapraszam do holenderskiego oddziału, możesz skorzystać z lokalnego serwisu.

Przy okazji przypomnę, że nie tylko czas i głębokość ma wpływ na wodoszczelność:

Twoje urządzenie jest wodo- i pyłoszczelne. Aby utrzymać wodo- i pyłoszczelność swojego
urządzenia, dokładnie przestrzegaj podanych niżej wskazówek. W przeciwnym razie może dojść do
jego uszkodzenia.

• Nie należy zanurzać urządzenia w wodzie poniżej głębokości 1,5 m i utrzymywać go w
zanurzeniu przez ponad 30 minut.
Nie należy wystawiać urządzenia na działanie wody poruszającej się z dużą siłą.
• W wypadku kontaktu urządzenia z czystą wodą należy dokładnie wytrzeć je czystą miękką
szmatką. W wypadku kontaktu urządzenia z inną cieczą należy spłukać je czystą wodą, po czym
dokładnie wytrzeć czystą miękką szmatką. Nieprzestrzeganie tych instrukcji może negatywnie
wpłynąć na działanie lub wygląd urządzenia.
• Jeśli urządzenie było zanurzone w wodzie lub głośnik, mikrofon albo słuchawka są mokre
podczas rozmowy dźwięk może być niewyraźny. Wytrzyj urządzenie suchą szmatką, aby je
dokładnie wysuszyć przed użyciem.
Ekran dotykowy i inne funkcje mogą nie działać prawidłowo, jeśli urządzenie jest używane w
wodzie.
• Na podstawie prób przeprowadzonych w kontrolowanym środowisku potwierdzono
certyfikatem, że to urządzenie jest wodoszczelne i pyłoszczelne w określonych warunkach
(spełnia wymogi klasyfikacji IP68 zgodnie z międzynarodową normą IEC 60529 — Stopnie
ochrony zapewniane przez obudowy [Kod IP]; warunki próby: 15–35°C, 86–106 kPa,
1,5 metra, 30 minut). Pomimo tej klasyfikacji w pewnych sytuacjach i tak może dojść do
uszkodzenia urządzenia.

First Poster

dzięki za odpowiedz, możesz mi pomóc jeszcze w jednej rzeczy??

gdzie mam się zgłosić do serwisu??  mieszkam w sint-odendrode

Pathfinder
Autorzy z największą liczbą like