Wsparcie

Open search

SAMSUNG GALAXY S8 wyświetlacz problem

First Poster

Witam, mój problem polega na tym,że gdy telefon przechodzi w tryb uśpienia po ponownym wzbudzeniu traci nasycenie czarnym kolorem.Po kilku minutach działania kolor powraca ale gdy przechodzi w tryb uśpienia historia powraca ,wyświetlacz testowany na drugim telefonie.

5 ODPOW. 5
Highlighted
Superuser I
Superuser I

Rozumiem, że wyświetlacz został sprawdzony na dwóch telefonach i na obu występuje ten sam problem? Jeżeli tak to moim zdaniem wyświetlacz jest wadliwy i konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

@Przemek82Trochę dziwny problem może sprawdź jak on będzie zachowywał w menu serwisowe *#0*# 

Jeszcze zobacz tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Hotshot

To zjawisko nie  jest normalne, wyświetlacz najprawdopodobniej do wymiany, trzeba będzie odwiedzić serwis.

First Poster

W trybie serwisowym to samo.

gdy włączam telefon jest mignięcie koloru zielonkawego i po tym już nie działa.Sądze ,że macie rację wyświetlacz do wymiany niestety.

Superuser I
Superuser I

Koniecznie daj znać czy wizyta w serwisie zakończyła się wymianą wyświetlacza.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like