Wsparcie

Open search

SAMSUNG GALAXY S8 Komunikat ładowania

First Poster

Cześć wszystkim czy mogłby ktoś powiedzieć co zrobić żeby ponownie pokazywał mi się komunikat dotyczący ładowania bo przez przez przypadek zaznaczyłem i już mi nie pokazuje tego.Screenshot_20180404-190444_Samsung Experience Home.jpg

5 ODPOW. 5
Troubleshooter

@Truskawkowy_Ryś  Ten komunikat może oznaczać że korzystasz ze zbyt wolno ładującej ładowarki, lub jest uszkodzona i nie ładuje prawidłowo.

Superuser I
Superuser I

@Truskawkowy_Ryś, nie znalazłem opcji do ponownego włączenia tego komunikatu. Z ciekawości zapytam w jakim celu chcesz przywrócić pojawianie się tego komunikatu?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster
Ponieważ mam drugą ładowarkę w pracy i jest zamiennik kabel który czasami dobrze nie łączy i wtedy niestety brak szybkiego ładowania. A komunikat jak wyskoczył to wiedziałem że trzeba poprawiać zawsze ładowarkę
Superuser I
Superuser I

@Truskawkowy_Ryś, po podłączeniu ładwarki na ekranie blokady oraz na ekranie AOD widnieje informacja odnośnie szybkiego lub zwykłego ładowania. To oznacza, że ten komunikat nie jest potrzebny, aby rozpoznać aktualną szybkość ładowania.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

@Truskawkowy_Ryś  napisał(a):

Cześć wszystkim czy mogłby ktoś powiedzieć co zrobić żeby ponownie pokazywał mi się komunikat dotyczący ładowania bo przez przez przypadek zaznaczyłem i już mi nie pokazuje tego.

Może spróbuj tego:

Ustawienia --> Zarządzanie ogólne --> Resetowanie --> Zeruj ustawienia --> Resetuj

Screenshot_20190515-211709_Settings.jpgScreenshot_20190515-211713_Settings.jpg

Kiedyś przez przypadek zaznaczyłem podobną opcję przy komunikaciu o używaniu zbyt wysokiej jasności ekranu. Zerowanie ustawień pomogło mi przywrócić spowrotem ten komunikat.

Niestety nie mogę tego dokładnie sprawdzić, ponieważ nie posiadam ładowarki, który wywołała by pokazanie się tego komunikatu. Znalazłem tylko ładowarkę, która powoduje wadliwe działanie dotyku w trakcie ładowania.

Screenshot_20190515-211616.png

W ostateczności można przywrócić ustawienia fabryczne, tylko czy jest sens, to robić dla takiej drobnostki

Autorzy z największą liczbą like