Wsparcie

Open search

S8 potrzebuję nowy system

Just Browsing

Syn przez przypadek usunął system, jak i skąd mogę ściągnąć nowy? Zainstalowanie już chyba nie sprawi mi problemu.

13 ODPOW. 13
Hotshot

@Magisterkot  Jak to usunął system?

Superuser I
Superuser I

@Magisterkot, co masz na myśli pisząc, że syn usunął system? Telefon w ogóle się nie włącza? Rozwiń proszę zapytanie tak abyśmy mogli szybko znaleźć rozwiązanie 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Just Browsing
Nie wiem dokładnie co zrobił, ale telefon nie uruchamiał się. Wyskakiwało tylko logo Samsung I za chwilę znikło I tak cały czas bez żadnej reakcji. Później mój "mały geniesz" zaczął grzebać w trybie awaryjnym.
Superuser I
Superuser I

@Magisterkot, spróbuj wykonać hard reset z poziomu trybu recovery. Wskazówki znajdziesz w tym wątku.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Just Browsing
Próbowałem już. Ni zadziałało.
Just Browsing
Muszę naładować telefon, to będę mógł napisać więcej jakie mam opcje i reakcje w recovery.
Superuser II
Superuser II

@Magisterkot jeżeli po factory reset w recovery system nie zabootował, to jest problem :(

Sprawdź, czy uruchamia się download mode i daj znać.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

witam mam wlasnie ten sam problem i szukam  pomocy w tym temacie zrobiłem resset systemu i potem włączyłem telefon i cały czas mam samsung galaxy s8 i dalej nie chce isc juz caly czas na tym zabotował sie system albo usunał nie mam pojecia prosze bardzo o pomoc jak moge to zrobic zalezy mi na czasie bo nie mam teraz telefonu pozdrawiam 

Superuser II
Superuser II

@twardy1996 A skąd bierzecie te poradniki o resetach, że tak psujecie swoje telefony? 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like