Wsparcie

Open search

S8+ i słuchawki Freebuds

Just Browsing

Hej, mam problem ze słuchawkami Huawei Freebuds. 

Przeprowadziłem wnikliwą konwersację z obsługą Huawei na temat ich słuchawek Freebuds.

Słuchawki są sprawne, z telefonem huawei działają bez zarzutu. Według producenta specyfikacji, telefon Samsung S8+ znajduje się na liście urządzeń, z którymi słuchawki mogą zostać sparowane.
Słuchawki niestety nie działają poprawnie, mianowicie dzwięk w słuchawkach "przyśpiesza" a następnie jest chwilowa przerwa w odtwarzaniu i dalej jest juz ok. Taka sytuacja powtarza się mniej więcej co minutę odtwarzania dzwięku.

Słuchawki były przywracane do ustawień fabrycznych parowane ponownie niestety nie przyniosło to rezultatu. Wyczerpały się możliwości wykluczenia błędu po stronie Huawei. Zasugerowali kontakt z Samsungiem w celu przyjrzenia się, czy można coś wykonać z poziomu telefonu.

Urządzenia powinny być kompatybilne, jednak z poziomu słuchawek już nic nie da się więcej zmienić czy ustawić, dlatego należy też sprawdzić, czy może źródło problemu znajduje się po stronie telefonu.

W telefonie S8+ przywracane były ustawienia sieciowe, bezskutecznie.

Zwracam się z prośbą o pomoc. Może ktoś miał taki problem lub będzie wiedział co zrobić. 
Będę wdzięczny za odpowiedź.

3 ODPOW. 3
Legend

@greg_gaj  Może podaj więcej szczegółów jaką masz wersje Androida Oreo czy Pie ? Telefon jest z wolnego rynku czy od jakiegoś opreratora?

https://uk.community.huawei.com/software-40/i-can-not-update-headphones-freebuds-641

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Just Browsing
Przepraszam, nie wiedziałem, że to istotne.
Aktualnie jest android Oreo 8.0.0
Telefon brandowany - Plus
Legend

@greg_gaj  Czy próbowałeś aktulizować słuchawki? Jak widać problem jest po stronie słuchawek a nie telefonu.

Edit Zobacz tutaj firmware 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like