Wsparcie

Open search

S8 dźwięk powiadomienia podczas utraty wi fi

Highlighted
ROZWIĄZANE
Back for More

Witam

Jestem użytkownikiem Samsunga s8 i mam może nie duży problem ale denerwujący.. 

Gdy korzystam z wi fi i utrace połączenie dostaje dźwięk powiadomienia.. Na panelu nie ma żadnego powiadomienia itp. tylko po prostu jest melodia i po prostu jest to denerwujące bo przechodzę z jednego wi fi do drugiego i cały czas to powiadomienie..

Próbowałem na wszystkie znane mi sposoby to ustawić i nie mogę.. 

Jeśli zna ktoś rozwiązanie na ten problem to bardzo proszę o pomoc. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@piela2701, Od kiedy występuje ten problem z dźwiękiem ? Jeśli w trybie bezpiecznym wszystko jest ok, to znaczy że jakaś aplikacja jest temu winna.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
14 ODPOW. 14
Legend

@piela2701  Faktycznie dziwne a masz może załączone NFC w telefonie ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Back for More
NFC jest wyłączone
Superuser I
Superuser I

@piela2701, Witaj na forum. Sprawdź proszę, czy ten sam problem występuje w trybie bezpiecznym.

[Poradnik] Soft / Hard Reset, Tryb Bezpieczny i Wipe Cache Partition

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

Jaką masz wersje soft G950FXXU5DSFB ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Back for More
@vdsl2 tak dokładnie ta wersja
Back for More
Gdy włączyłem tryb bezpieczny problem znikł
Teraz pytanie co jest nie tak
Superuser I
Superuser I

@piela2701, Od kiedy występuje ten problem z dźwiękiem ? Jeśli w trybie bezpiecznym wszystko jest ok, to znaczy że jakaś aplikacja jest temu winna.

Back for More
Problem występuje od samego początku tylko ze na samym starcie zainstalowałem te same aplikacje co miałem na starszym telefonie (samsung a5 2017) na nim nie występował taki problem..
Back for More
Czyli teraz muszę po kolei usuwać aplikacje aż do momentu ustąpienia problemu?
Autorzy z największą liczbą like