Wsparcie

Open search

S8+clear cover

First Poster

Hej, kupiłam dziś clear cover do S8+. Problem mam z wyświetlaniem zegara na etui. Nie dość, że jest mały( na wszystkich innych zdjęciach zegar jest dużo wiekszy), to jest jakby zamazany. Próbowałam zmieniać w ustawieniach zegara tarcze itd., ale nic się nie dzieje. Oglądałam filmiki, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji. Co jeszcze mogę zrobić? 

Dziękuję za pomoc 

5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

Witaj @Kate123. Na zdecydowanej większości zdjęć w internecie widoczny jest zegar z systemu Android 8 Oreo. Zapewne w telefonie posiadasz nowszą wersję systemu Android 9 Pie. Wraz z najnowszą wersją systemu zmienił się sposób wyświetlania zegara, dlatego jest różnica pomiędzy tym co widzisz na telefonie a tym co znajduje się w internecie. Zegar oraz pozostałe informacje mogą być lekko zamazane w momencie kiedy patrzymy pod kątem na etui. Poza tym samo etui powoduje, że obraz nie jest tak ostry jakbyśmy patrzyli na wyświetlacz bez etui. Dla pewności podeślij zdjęcie jak wygląda zegar na Twoim telefonie to sprawdzimy czy mam rację 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Dzięki bardzo za odpowiedź jak tylko będę mogła to zrobię zdjęcie i prześle ale z tego co mówisz, to tak właśnie może być i trochę czuje się niepocieszona, bo obecny wygląd za bardzo mi nie przypadł do gustu..

Superuser I
Superuser I

@Kate123, jeżeli ekran Always On Display w etui wygląda jak na poniższym zrzucie to wszystko jest w porządku. Oczywiście obraz może być lekko rozmazany ze względu na plastikową klapkę etui.

One-UI-Always-on-Display.jpg

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Dokładnie tak wyglada, ale niestety jest zamazany. Dziwi mnie tylko, dlaczego na wszystkich filmikach( z android 8.0) ten wyświetlacz był nazwijmy to bardziej przejrzysty. Może to tylko kwestia przyzwyczajenia. Sprawdzałam pod innym kątem ale wszędzie wyglada tak samo.. 

Dziękuję za pomoc!

Superuser I
Superuser I

@Kate123, dziękuję za potwierdzenie. Jak znajdziesz chwilę to wykonaj zdjęcie i wstaw do tego wątku. Obejrzymy jak to wygląda na Twoim telefonie.

Autorzy z największą liczbą like