Wsparcie

Open search

S8 - Zmiana metody odblokowania ekranu.

ROZWIĄZANE
First Poster

Mam problem z S8. Wprowadziłam Pin kod na wejściu do telefonu. Nie mogę się go pozbyć. Jest dla mnie uciążliwy. Proszę o pomoc...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@nismo czytamy ze zrozumieniem  chodzi o dodatkowy pin telefonu, nie blokady ekrany, czy karty SIM, no heloł... 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
4 ODPOW. 4
Superuser II
Superuser II

@terela24 Dziwny temat wątku  twój mail nie jest nam potrzebny. Tu powinno znajdować się streszczenie postu lub pytania. to tak na przyszłość.

Tak to jest, gdy się ma sklerozę  ale też tak czasmi mam . Wejdź w ustawienia zabezpieczeń telefonu i poszukaj zakładki Bezpieczne uruchamianie. Tam możesz usunąć PIN.

A i jeszcze jedna ważna uwaga! Piszesz o modelu S8 w dziale przeznaczonym dla S9.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@terela24, ustawienia związane z blokadą ekranu znajdziesz w: Ustawienia > Ekran blokady > Typ blokady ekranu.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

@nismo czytamy ze zrozumieniem  chodzi o dodatkowy pin telefonu, nie blokady ekrany, czy karty SIM, no heloł... 

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, zasugerowałem się tytułem wątku Zmiana metody odblokowania ekranu. Jeżeli jednak chodzi o dodatkową blokadę po każdym uruchomieniu urządzenia to masz rację.

Bezpieczne-uruchamianie.jpg

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like