Wsparcie

Open search

S8 - Problem z wprowadzanime znaków z klawiatury (c, f, r)

First Poster

Witam, Po pewnym czasie wpisywania wiadomosci (nie od razu) pojawia się problem wprowadzania znaków c, f oraz czasami r. Zainstalowałem inną kalwiaturę (Swift key) i problem nadal wystepuję, nawet gdy umieszczę klawiaturę w innym miejscu na ekranie, co wskazuje, że problem nie jest związany z ekranem ani naklejona folią. Ponadto po obróceniu telefonu z pozycji wertykalnej na horyzontalną kalwiatura działa poprawnie. Dalej, zmianiąjac pozycję spowrotem z horyzontalnej na werykalną jest ok, ale znow przez pewien okres czasu.

11 ODPOW. 11
Legend

@bobby_A resetowałeś klawiaturę ? Ale jak sam napisałeś że po obróceniu telefonu problem nie występuje.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak zresetowałem klawiaturę oraz przywróciłem tel. do ustawień fabrycznych i problem wystepuje nadal. JEst to dosc uciązliwe obracanie telefonu aby problem nie występował i kontynuowac pisane.

Legend

Według mnie problem jest po stronie naklejonej folii. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Wydaje się to najprostsza i najbardziej prawdopodobna przyczyna. Ale problem pojawia się tylko na tych klawiszach nawet gdy klawiatura jest przesunięta w pionie do górnej krawędzi telefonu i to mi się w tym wszystkim nie zgadza.

Folia zakupiona w MediaMakt wraz z usługa montażu na nowy ekran. Niestety nie sprawdzałem tego bez nałożonej folii. Jakieś inne pomysły

Legend

W menu serwisowe *#0*# wybierz opcje TOUCH i zobacz jak działa 

First Poster

Działa ok.

Legend

Może coś Ci doradzi @RadekK ? A telefon jest nowy czy ma już jakiś czas?

First Poster

Nowy, zakupiony w zeszłym tygodniu za pośrednictwem jednego z operatorów.

Legend

@bobby_A pobierałeś aktulizacje Androida ?

Autorzy z największą liczbą like